Деталі 6 хвилі мобілізації на Вінниччині : добровольці, втечі з воєнкоматів та перешкоджання підприємцями проведення оповіщення

Вінницька область першою в Україні завершила поставку мобілізаційних ресурсів під час шостої хвилі мобілізації. Але під час мобілізації виникали проблеми, які під час попередніх черг не виникало, це втечі з військового комісаріату, неявки у військкомати, перешкоджання підприємцями проведення оповіщення.

Про це повідомив 26 під час брифінгу військовий комісар Вінницького обласного військового комісаріату, полковник Геннадій Долгашов.

 Найгірше виконали здачу 6 черги часткової мобілізації такі райони, як Ямпільський, Томашпільський, Чернівецький та Могилів – Подільський.

Також читайте: СТАЛО ИЗВЕСТНО КОГО ПРИЗОВУТ В СЛЕДУЮЩУЮ МОБИЛИЗАЦИЮ (ВИДЕО)

За словами Г. Долгашова, під час 6 черги бійцям на схід відправляли відремонтовану техніку, яку надавали підприємці та небайдужі вінничани.

«Завдяки злагодженій роботі і патріотизму вінничан ми ремонтували техніку 20-30-річної давності в взаємодії з органами влади, підприємцями, які виявили бажання підтримали нас і Збройні Сили та взяли на себе ту техніку, яка була на складах і базах Збройних Сил України відремонтували і поставили у визначену військову частину», - зазначив Г. Долгашов.

Винница.info: Під час 6 хвилі мобілізації добровольців на Вінниччині було більше, але з військкоматів тікають
Винница.info: Під час 6 хвилі мобілізації добровольців на Вінниччині було більше, але з військкоматів тікають

Під час 6 хвилі виникали проблеми, яких під час попередніх черг не виникало, загалом це підприємства, які перешкоджали проведенню оповіщення, відмовлялися надавати списки працюючих на підприємстві, не допускали на територію підприємства посадових осіб військового комісаріату для проведення оповіщення.

«Ми будемо це вирішувати до логічного завершення через суди і правоохоронні органи. Виникали проблеми по неявці, були військовозобов’язані, які під час відправок втікали з військового комісаріату. Кожен понесе відповідальність згідно чинного законодавства», - зазначив комісар.

За словами полковника Геннадія Долгашова, випадків корупції під час 6 черги мобілізації не було.

Також читайте: Мрачный прогноз Порошенко: когда ждать следующую мобилизацию и какая армия нужна Украине

Довідка

Загалом під час 4 хвилі часткової мобілізації призвано 336 добровольців, під час 5 хвилі – 94, під час 6 хвилі 172 військовозобов'язаних, серед яких 6 жінок добровольців. Середній вік мобілізованих становить 35 років. У Вінницькій області призвано жителів міст і сіл 50 на 50 відсотків. 

ВИННИЦА.info
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии