• Головна
  • Начальник райвідділу міліції злодій і брехун, стверджують у своїй заяві працівники районного відділу УМВС у Вінницькій області
14:38, 2 вересня 2015 р.

Начальник райвідділу міліції злодій і брехун, стверджують у своїй заяві працівники районного відділу УМВС у Вінницькій області

Шановний пане міністре!

Звертаються до Вас співробітники одного з РВ УМВС України у Вінницькій області з проханням роз’яснити, як нам надалі працювати з нашим керівником — начальником райвідділу міліції.

Людина — якщо його можна так назвати — пристосовується до всіх змін і, як він каже: «Я тут вічний». Нам нічого не залишається, як терпіти його знущання, але нам набридло так жити і ми хочемо запитати у Вас, пане міністре, задля чого на Майдані гинули наші революціонери, задля чого гинуть в АТО наші побратими, щоб отакі брехуни керували нами і надалі і розповідали, як вони тяжко працюють?! Ми не будемо валити на нього всі факти, які не перевірені, ми сповістимо Вам тільки те, про що нам достеменно відомо, чесно і відверто, а Ви як захисник честі і гідності дасте йому правову оцінку.

Хочемо Вас відразу попередити, щоб перевіряючі, які перевірятимуть викладені факти, знали, що від всього, що йому інкримінуватимете, він буде відмовлятись, сміючись Вам в лице, клястись дітьми, можливо, і матір’ю. У нього нічого святого, крім грошей, немає. Дуже просимо взяти це до уваги.

Нехай пояснить, чому у районі процвітають пункти прийому металу. Декілька прикладів: у кожному селі є підпільні точки, які, в свою чергу, мають своїх хазяїнів, а ті платять начальнику РВ. У одному селі назрівав бунт, але сільський голова заспокоїв людей.

У райцентрі пункт спеціалізується на чорному і кольоровому металах, плата за місяць – 1000 грн. Якщо це неправда, чому вони до цієї пори працюють, чому їх не закрили? Дуже актуальний на сьогодні бізнес — спирт. Спокійно йде продаж і на базарі, і в місті. З цього йому перепадає по 800 – 1000 грн.

Валютники на базарі кожен місяць «відстьогують» по 50 баксів — знову скаже – брехня, тоді вийдіть на базар і самі побачите. Ганяє з базару в м. Чернівцях і перепродує автомобілі, має великий бізнес. Він в економіці розбирається добре, розповідає, що ліс в нього вимагає керівництво УМВС, і везуть ліс задарма, кожен лісник раз на рік повинен зробити машину лісу твердої породи. Лісники будуть мовчати, тому що в кожного рильце в пушку. З директора взяв 5000 грн. А приблизно два місяці тому затримали вантажівку, то тільки за те, щоб машину відпустили з штрафмайданчика, йому посередник заплатив 800 доларів, машину відпустили.

І що він тільки не розповідає, щоб втриматись на посаді: що кожний місяць мусить платити 5, а деколи 10 тисяч гривень керівництву області, одному заступнику начальника оплатив котел тридцятикубовий.

Тепер порахуйте, які в нього статки, якщо він легко розкидається грішми і дружині купив БМВ за 25 000 «зелених», а Вам він скаже, що «Нива» — це все, на що заробив у міліції. У м. Вінниці квартиру купив.

Після тестування в нашому РВ зрозуміло, що в нього найгірший рейтинг серед керівництва, це Ви можете офіційно перевірити.

Окрема історія про зв’язок його з самообороною району і «Правим сектором», поголовно в цій банді всі судимі, алкоголіки і наркомани. Він же заручився їхньою підтримкою, а вони по району і місту влаштовують побори і вимагають гроші у підприємців. Принизливо і неможливо з цим жити. Начальник дав наказ цю наволоч не чіпати, а вони, в свою чергу, по кабаках п’ють, людей грабують. Підприємець із одного з сіл має сад, цим бандюганам заплатив 30 000 тис. грн. за те, що вони будуть його кришувати і в усьому допомагати, в нічний час працівники міліції носа надвір бояться висунути, бо наволоч керує містом.

У серпні 2014 року в селі нашого району відбили селезінку чоловікові. Добре, що вдалось забрати цього потерпілого і відвезли у лікарню, а побили його виродки з нашого «Правого сектору».

Ви після цього будете підтримувати його? Заступники теж від нього залежні і допомагають йому в рамках кримінальних справ й інших досудових перевірках збирати гроші.

Ми висвітлили тільки ті невеликі факти, які нам відомі. Приїдьте і об’єктивно перевірте їх. Чекаємо від Вас тільки справедливості, щоб ми могли спокійно працювати і захищати справедливість, а такі пройдисвіти не ганьбили міліцію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...