• Головна
  • Вінниччина запросила інвесторів вподобати її багатства (ФОТО)
14:55, 4 вересня 2015 р.

Вінниччина запросила інвесторів вподобати її багатства (ФОТО)

Сьогодні, 4 вересня, у Вінниці розпочав роботу ІІІ Міжнародний інвестиційний форум.

Глядацька зала Вінницької філармонії сьогодні переповнена людьми. Вінниччина презентує свою інвестиційну привабливість на вже традиційному для області економічному інвестиційному форумі «Вінниччина – бізнес у центрі України».

Окрім представників влади, районів Вінниччини, підприємств області у форумі беруть участь делегації іноземних країн, які вже мають тісні економічні зв’язки з нашим регіоном і планують в подальшому розвиток спільного бізнесу. На форум завітали делегації з Польщі, Молдови, Румунії, Грузії та навіть представники Сполучених Штатів Америки.

Вінниччина запросила інвесторів вподобати її багатства (ФОТО), фото-1

Відкриваючи форум голова Вінницької ОДА Валерій Коровій зазначив, що область зацікавлена у проведенні такого економічного заходу. Для Вінниччини, як аграрної області надзвичайно важливо дивитись у майбутнє.

Сільське господарство Вінниччини демонструє добрі досягнення. Наші аграрні підприємства збільшують продуктивність і прибутки, успішно виходять на європейські ринки. Але область зацікавлена і в розвитку промисловості. Нам є чим похвалитись, але наші підприємства потребують інвестицій, модернізації, вдосконалення, адже це нові робочі місця для наших людей і зростання іхнього добробуту, - сказав Валерій Коровій.

У учасників форуму попереду плідна робота, презентація підприємств, обмін досвідом та налагоджування економічних партнерських зв’язків.

Вінниччина запросила інвесторів вподобати її багатства (ФОТО), фото-2

_SAM8015

Вінниччина запросила інвесторів вподобати її багатства (ФОТО), фото-3

_SAM8041

_SAM8009

_SAM8010

_SAM8025

_SAM8026

_SAM8031

_SAM8029

_SAM8030

_SAM8002

_SAM8006

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...