• Головна
  • ВІННИЦЬКІ ПІДПРИЄМСТВА МОЖУТЬ ЗУПИНИТИСЬ
19:41, 6 вересня 2015 р.

ВІННИЦЬКІ ПІДПРИЄМСТВА МОЖУТЬ ЗУПИНИТИСЬ

Рівень води у Ладижинському водосховищі можуть опустити ще на 50 см. Відповідний дозвіл Басейнове управління водних ресурсів річки Південний Буг отримало вчора на міжвідомчій нараді, де фахівці різних відомств області спільно обговорювали проблеми, що виникли на водних об'єктах Вінниччини через аномальну посуху, пише сайт vlasno.info.

— Ми будемо продовжувати спрацьовувати водосховище до дозволеного рівня, — каже провідний інженер служби техногенно-екологічної безпеки Басейнового управління водних ресурсів річки Південний Буг Лариса Кошова. — Якщо посуха триватиме далі, ми будемо щоденно опускати рівень води в Ладижинському водосховищі на 2 см. Це дасть можливість забезпечити питні потреби населення Вінниччини. В ході наради нам дозволили понизити рівень води ще на 50 см. Цього запасу вистачить на один місяць посушливої погоди. Наразі водосховище спрацювали на півтора метри. Крім того, доводиться скидати воду з малих водосховищ.

В управлінні також зазначають: якщо Уряд визнає цьогорічне маловоддя як надзвичайну ситуацію природного характеру, ряду підприємств області доведеться призупинити свої потужності. Адже за статтею 45 Водного Кодексу України в період маловоддя першочергово здійснюється забір води для питних і побутових потреб населення.

— Крім того, ми узгоджуємо з орендарями водних об'єктів достроковий випуск води з водойм для збільшення водності у басейні річки Південний Буг, — зазначає Лариса Андріївна. — Зазвичай, воду зі ставків спускають у вересні-жовтні, коли підростає риба.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...