Сьогодні Рада розгляне амністію для затриманих учасників протестів

Верховна Рада, сьогодні 29 січня, на своїй позачерговій сесії розгляне питання амністії для людей, затриманих під час акцій протесту в Україні. Засідання розпочалось о 11.00.

28 січня за рішення продовжити роботу позачергової сесії проголосували 368 із 401 народного депутата, зареєстрованого в сесійній залі.

Нагадаємо, Рада скасувала більшість "диктаторських" законів 16 січня

Голова Верховної Ради Володимир Рибак зазначив, що переговори між представниками влади та опозиції тривають, «вони є непрості, тому що і дуже непрості питання – питання амністії».

28 січня народні депутати скасували 9 законів – зокрема тих, що були ухвалені підняттям рук 16 січня та викликали збурення в суспільстві.

Замість них були прийняті чотири інші, які стосувалися, зокрема, оподаткування імпорту газу, заперечення злочинів фашизму та руйнування пам’ятників.