• Головна
  • У Вінниці пройде Міжнародний зимовий фестиваль "Міфогенез 2016"
12:28, 4 лютого 2016 р.

У Вінниці пройде Міжнародний зимовий фестиваль "Міфогенез 2016"

19 лютого у місті стартує Міжнародний зимовий фестиваль «Mithogenes 2016». Презентація заходу відбудеться цього дня о 18:00 у галереї «Арт-шик». Наступного дня учасники події поїдуть на Немирівське скіфське городище, де працюватимуть над створенням об'єктів land-art та фотографуватимуть їх. Результатом проекту стане фотовиставка робіт, яку експонуватимуть в містах України та закордоном.
 
Про це повідомили у прес-службі Вінницької міськради.
 
Міжнародний зимовий Фестиваль land-art «Міфогенез» проводиться щорічно з 2006 року. Цього року він пройде в одинадцятий раз і триватиме з 19 по 21 лютого. Участь в проекті візьме більше 30 молодих художників з Києва, Харкова, Львова, Вінниці та Республіки Польща.
 
«Головна концепція проекту залишається незмінною – «Міфогенез», як визначення створення, продукування новітнього міфу є назвою проекту, який визначає його тематику. Створені учасниками, в контексті загальної назви проекту об'єкти land-art, виконують завдання «Міфогенезу» і візуалізують відчуття сучасності через художній образ. Результатом є виникнення дискурсивного поля між глядачем і створеним художниками новим міфологічним простором», – каже куратор Міжнародного зимового Фестивалю land-art «Mithogenes 2016» голова ВОГО «Лабораторія актуальної творчості» Олександр Никитюк.
 
Особливість напрямку сучасного мистецтва land-art в тому, що художники створюють роботи тоді, коли їх не бачать глядачі. До шанувальників land-art ці роботи практично доходять вже у вигляді виставок, складених з фотографій та відеозаписів. 
 
Учасники цьогорічного проекту протягом 19-21 лютого створюватимуть, як на території Вінниця  так і на  Немирівському скіфському городищі об`єкти ленд-арту. З фотоматеріалу буде сформована експозиція, яку презентуватимуть на виставках протягом 2016 року  в містах України та за кордоном.
 
Організатори проекту – департамент культури Вінницької міської ради, департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації, ВОГО «Лабораторія актуальної творчості», ВОГО «Ліга розвитку мистецтв». Партнери проекту: Асоціація галерей України, Генеральне консульство Республіки Польща у Вінниці, РЦСМ «Арт-Шик», Вінницьке обласне відділення Спілки архітекторів України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...