
14:25, 20 березня 2012 р.
Вінницькі СБУшники перемогли колег у чемпіонаті (ФОТО)
У чемпіонаті Служби безпеки України зі службового двоєборства перемогла команда з Вінницькій області.
Проходив чемпіонат у Севастополі. За повідомленням прес-центру СБУ, у ньому брали участь представники тридцяти команд з усіх областей України. За перемогу у командному та особистому заліку змагалися 86 співробітників СБУ. Бійці бігали крос на три кілометри, стріляли по мішенях з табельної зброї на двох вогневих рубежах. Найкраще себе показала команда Управління СБУ у Вінницькій області. Вона й перемогла у змаганнях. Друге місце посіла команда з Дніпропетровської області, третє - вибороли бійці СБУ з Севастополя.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:58
22 червня
Оголошення
12:04, 19 червня
14:11, 25 червня
11
14:11, 25 червня
89
Коментарі