• Головна
  • Вінницька влада погрожує: хто не хоче підкорюватись правилам гри на ринку молока, працювати не буде
08:22, 14 грудня 2012 р.

Вінницька влада погрожує: хто не хоче підкорюватись правилам гри на ринку молока, працювати не буде

Молокопереробні підприємства, які не дотримуються вимог чинного законодавства щодо закупівлі молока, на території області працювати не будуть.

В цьому запевнив  перший заступник голови обласної державної адміністрації Іван Мовчан під час чергового засідання Робочої групи щодо вивчення цінової ситуації та виявлення посередницьких структур на ринку молока області, яке відбулось 13 грудня.

Нагадаємо, робоча група була створена у березні цього року через великі скарги від селян на низькі закупівельні ціні на молоко.

Позиція влади була і залишається незмінною – ті молокопереробні підприємства, які не дотримуються вимог чинного законодавства, на ринку молока області працювати не будуть

 Основне завдання групи -  виявлення посередників та відпрацювання чіткого алгоритму взаємодії між селянином – здавачем молока і молокопереробним підприємством – збирачем молока.

Основні вимоги, які ставились до власників заводів – це облаштування молокопереробних пунктів, укладання договорів з товаровиробниками молока, в тому числі з домогосподарствами населення, вчасний розрахунок з населенням та відповідна ціна за зібране молоко.

Результати рототи групи ось які. Станом на 1 грудня цього року в населених пунктах області задіяно 587 молокопунктів, з яких 529 – обладнано холодильним устаткуванням і частково лабораторними засобами для визначення якісних показників молока. Усі підприємства дотримуються цінової політики відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України. Договірними угодами охоплено 87% молоко-здавальників. 

«Позиція влади була і залишається незмінною – ті молокопереробні підприємства, які не дотримуються вимог чинного законодавства, на ринку молока області працювати не будуть» - зауважив Іван Мовчан.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...