У центрі Вінниці відкрили «Туалет-музей»

Музей у туалеті відкрили в одному з магазинів Вінниці. Перлиною серед його експонатів є німецький годинник, який відраховує час назад. "Іноді все йде не так", - ця фраза написана на ньому німецькою мовою.

У незвичному музеї побувала кореспондент УКРІНФОРМу.

"Відвідувачі нашого магазину-музею, де наразі облаштовані вже три зали, відзначають, що саме туалет-музей - найцікавіший для огляду. Тут є на що подивитись - будуарне  вікторіанське дзеркало кінця ХІХ століття, старовинний змішувач і раковина, посріблена тарілка з побажаннями від колишнього господаря магазину пана Заваркіна. На стінах - паперові гроші царської доби номіналом в 5, 10, 25, і 100 рублів. А німецький годинник з філософсько-туалетним написом для кожного означає своє - молодість, приємні спогади, які хотілось би повернути", - розповіла креативний директор магазину-музею колоніальних товарів Ольга Федун.

Ідея створення музею-туалету "народилась" сама собою - з часу відкриття магазину колоніальних товарів минув рік, і за цей час всі його зали набули стилю Belle Еpoque (прекрасна епоха), популярного в кінці ХІХ - на початку ХХ століття.

Перша зала, власне магазин-музей, де стіни у газетних шпалерах вінницької преси 19-го та початку 20-го століть. А на стелажах - із десяток антикварних самоварів ХІХ століття, порцелянові заварнички для чаю та інший антикваріат.

У другій залі - кав'ярня-музей "Вітальня щасливого часу". Тут на стінах розвішані старовинні годинники, з патефону лунають романси Федора Шаляпіна. А третьою музейною залою і став туалет, де також можна познайомитись із історичним минулим Вінниці.

"Нам вдалося відтворити атмосферу квартири заможного буржуа, що жив у Вінниці 100 років тому", - додає О. Федун.

В незвичному магазині відбуваються також тематичні вечори.

туалет3
туалет3

 туалет2

 туалет1

 

Вінниця info
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии