Торговельний центр замість стихійного ринку «Супутник» збудують у Вінниці до кінця року

Ринок «Супутник», котрий знаходиться у центрі Вінниці по вулиці Грушевського, може зникнути уже за півроку. Замість одного з останніх стихійних ринків міста до кінця 2013-го на його місці виросте торговельний центр. Цю ідею було затверджено 15 лютого на громадських слуханнях, де були присутні мешканці будинків № 56 та 66 по вул. Грушевського та працівники ринку.

Схему майбутнього комплексу і його основні параметри під час слухань представив директор науково-виробничого приватного підприємства «Анкор» Андрій Неківайко. Планується, що замість нинішніх торговельних рядів його проектна організація пропонує спорудити двоповерхову будівлю з похилим дахом і підвальним поверхом шириною12 метрів і довжиною 33,6 метра. Також архітектор пояснив, що висота будівлі буде6 метрів, однак від нульового рівня до верхньої точки –9 метрів. Від нової будівлі до одного з житлових будинків відстань буде6 метрів, до іншого –10 метрів. Андрій Неківайко запевнив, що будівельні норми «сусідства» дотримані, – пише газета «Вінницькі РЕАЛії».

Повністю проектно-кошторисна документація може бути готова до червня-липня. Орієнтовно, на будівництво такого комплексу потрібно приблизно півроку. Тому не виключено, що до кінця 2013-го або на початку 2014 року він буде зданий в експлуатацію.

Вінниця.ок
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии