• Головна
  • Держгірпромнагляд заборонив вінницькому «Кераміку» брати в Зарванцях глину
15:01, 8 квітня 2013 р.

Держгірпромнагляд заборонив вінницькому «Кераміку» брати в Зарванцях глину

Територіальне управління Держгірпромнагляду у Вінницькій області заборонило ВАТ «Керамік» місто Вінниця експлуатувати устатковання для видобутку корисних копалин відкритим способом та видобувати корисні копалини в кар’єрі цегельних глин Зарванецького родовища суглинків.

Про це повідомляє прес-служба теруправління Держгірпромнагляду у Вінницькій області.

Таке рішення було прийнято по завершенню планової перевірки дотримання вимог нормативно – правових актів з охорони праці та промислової безпеки. Під час перевірки було виявлено, що підприємство не отримало дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки (відкриті гірничі роботи, маркшейдерські роботи) та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки (устатковання для видобутку та транспортування корисних копалин відкритим способом, технологічні транспортні засоби).

На підприємстві немає маркшейдерської служби для виконання маркшейдерських робіт. Не погоджено з органом гірничого нагляду план розвитку гірничих робіт на 2013 рік. Видобуток корисної копалини проводився за межами земельного відводу. Крім того, здійснювалася розробка родовища не відповідно до проекту розробки. Гірничі роботи щодо розробки уступів велися без відповідних розроблених на підприємстві паспортів, які визначають допустимі розміри робочих майданчиків, берм, кутів укосів, висоту уступів, відстань від гірничого та транспортного устаткування до бровок уступів.

ВАТ «Керамік» видано припис, після виконання усіх пунктів якого, буде відновлено роботи по видобутку корисних копалин.

Директора підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...