• Головна
  • Вінницьких фермерів Азаров пересадить на українські трактори
16:00, 9 квітня 2013 р.

Вінницьких фермерів Азаров пересадить на українські трактори

Зі всіх сільськогосподарських машин, які використовують українські аграрії, 80% є імпортними, хоча вітчизняні підприємства випускають конкурентоспроможну техніку.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Микола Азаров на нараді в Кабінеті міністрів.

«Наші підприємства вже зараз випускають конкурентоспроможну продукцію, проте 80% всієї техніки, що використовується на селі, це техніка імпортного виробництва», - сказав прем'єр-міністр.

За словами М.Азарова, в Україні є і конструкторські можливості, і виробничі потужності, і кваліфікований персонал для розвитку сільгоспмашинобудування.

За даними прес-служби Секретаріату Кабміну, в країні працює більш як 40 заводів, які спеціалізуються на виробництві сільгосптехніки і випускають більш як 3,5 тис. найменувань машин. Проте для стабільного збільшення обсягів виробництва сільгосппродукції необхідне оновлення парку сільгоспмашин, яке передбачає щорічне введення в експлуатацію 7,5 тис. зернозбиральних комбайнів, 35 тис. тракторів, більш як 2,5 тис. посівних комплексів в агрегаті з тракторами та іншої сільськогосподарської техніки.

У зв'язку з цим уряд ставить завдання до 2015 року подвоїти частку сільгосптехніки вітчизняного виробництва на внутрішньому ринку, налагодити на українських потужностях великосерійне виробництво найбільш складних зразків техніки, перш за все, сучасних комбайнів і тракторів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...