
18:03, 11 квітня 2013 р.
У Вінниці маршруткою з’єднали П'ятничани з Академічним
З 11 квітня у м. Вінниця маршрут маршрутного таксі 5-А подовжено від ринку «Урожай» до мікрорайону «Академічний», а маршрутка 8-А їздитиме у село Вінницькі Хутори
Про це повідомив директор департаменту енергетики, транспорту та зв'язку міськради Олексій Пидоченко.
«Так, ми продовжили маршрут маршрутного таксі 5-А. Сьогодні вранці 4 маршрутних таксі, 5-та машина у нас - в резерві, їздитимуть за новим маршрутом. Стартуючи від вулиці О. Кобилянської, мікрайон Пятничани, вони возитимуть пасажирів через ринок «Урожай», спускатимуться по вул. Пирогова в бік Електромережі та прямуватимуть до висотки у мікрорайон «Академічний», - розповів О. Педоченко.
Також, він повідомив, що сьогодні 14 маршрутних таксі 8-А також змінюють свій маршрут.
«Маршрутка 8-А «Бучми ліс-Червоноармійська», яка зупиняється біля МПМ «Зоря» продовжила свій маршрут приблизно на 500-600 метрів. Відсьогодні вона їздитиме у село Вінницькі Хутори», - сказав О.Педоченко.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Мережа «Аврора» відкрила другий сортувальний центр — відтепер здати сировину на переробку можна ще у Вінниці
Новини компаній
15:00
11 лютого
11:30
11 лютого
ТОП новини
Оголошення
13:36, 14 лютого
11:21, 8 лютого
9
16:31, 13 лютого
Коментарі