• Главная
  • Мистецький проект від фонду Ахметова не вразив вінничан (Відео)
13:41, 2 сентября 2013 г.

Мистецький проект від фонду Ахметова не вразив вінничан (Відео)

31 вересня у Вінниці представили Міжнародний мистецький проект "Креативні фасади: візуальне мистецтво + технології +суспільство", що реалізується за підтримки  програми і³ Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України». На стіні колишньої міської Думи київські митці в реальному часі творили власні тимчасові картині під музику. Глядачі до нового прояву мистецтва поставилися неоднозначно.

Протягом липня - вересня 2013 Медіа Арт Лаб у партнерстві з Мистецьким Арсеналом та за підтримки  програми і³ Фонду Ріната Ахметова "Розвиток України" представляє проект "Креативні фасади: візуальне мистецтво + технології + суспільство", який включатиме серію презентацій, доповідей, панельних дискусій,  а також воркшоп для митців  та публічну презентацію у міському просторі створених у його рамках робіт.

Презентація проекту відбулася і у Вінниці. Організатори нестандартного арту відгукнулися на запрошення департаменту культури міської ради та провели презентацію в останній день літа. Близько 21:00 за допомогою проектора та кількох планшетів художники з Києва створювали свої малюнки безпосередньо під час показу. Вони надихалися музикою і все разом нагадувало синтез живопису із іншими видами мистецтва.

Та потрібно зазначити, що глядачі неоднозначно зустріли проект. Чимало вінничан в цей час спостерігали за фіналом “Битви районі”, що проходив на майдані Незалежності перед міською радою. Після оголошення переможця (мікрорайон “Вишенька”) більшість людей приєдналися до перегляду інсталяцій та з часом розійшлися не розуміючи змісту зображень. Біля місця показу залишилося близько 50 глядачів

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...