• Главная
  • На день Вінниці сфотографуй посмішку – отримай фотоапарат
15:32, 2 сентября 2013 г.

На день Вінниці сфотографуй посмішку – отримай фотоапарат

Міська рада оголосила про новий фотоконкурс до дня Вінниці – «Святковий настрій»

Конкурс проходитиме у рамках святкування дня міста. Його особливість в тому, що знімки прийматимуть не від професійних фотографів, а від людей, які скористувались фотокамерою на телефоні чи планшеті.

- Всі, хто беруть участь у святкуванні дня міста, мають право сфотографувати чудовий настрій вінничан, посмішки, живі емоції і надіслати фотографії нам, - каже голова оргкомітету конкурсу і директор департаменту культури міської ради Ірина Френкель. – Роботи можуть бути і чорно-білі, але без обробки у графічних програмах. Вік учасників та кількість робіт, що приймаються – необмежені. Надсилати їх потрібно до 12 вересня на електронну адресу міськвиконкому [email protected] з назвою фотоконкурсу. Фото потрібно підписати прізвищем автора, та вказати контактний телефон.  

Журі, яке складається з організаторів конкурсу і журналістів, визначить найкращі знімки. Що стосується подарунків, то за перше місце організатори обіцяють подарувати професійний фотоапарат. А через рік на святкування у 2014 році наступного дня міста у холі міської ради відкриється виставка кращих фотографій.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...