• Главная
  • В Україні підготували новий антитабачний закон
10:05, 3 сентября 2013 г.

В Україні підготували новий антитабачний закон

В Україні підготували нову хвилю заборон для курців. Зокрема, буде заборонено куріння на літніх терасах кафе і на територіях підприємств, аеропортів та готелів.

Відповідні норми пропонує внести до Закону «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення» позафракційний депутат Валерій Мошенський .

Палити депутат пропонує заборонити в приміщеннях, тимчасових спорудах, на терасах , майданчиках і на інших територіях закладів ресторанного господарства (раніше заборонялося палити лише в приміщенні кафе та ресторанів ), а також на територіях культурно - розважальних закладів, органів влади, підприємств, готелів, гуртожитків, аеропортів і вокзалів.

Автор законопроекту також пропонує штраф - від 1тис. до 10 тис. - за куріння в недозволених місцях , а також за надання можливості такого куріння, у тому числі шляхом розміщення попільничок або їх замінників .

За словами Мошенського, прийняття даного закону дозволить відновити порушені права некурців, зняти соціальну напругу в суспільстві, створити сприятливі умови життя та дозвілля осіб, які не вживають тютюнові вироби.

В Україні вже більше року діє тотальна заборона на куріння в громадських місцях . Заборона на куріння на 10% знизила обсяги продажу сигарет, а також вдарила по виручці кафе і ресторанів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...