• Главная
  • Вінничани біля фонтану танцювали Зук
12:01, 23 сентября 2013 г.

Вінничани біля фонтану танцювали Зук

У вихідні на набережній «Рошен» пройшов флешмоб, де вінничани танцювали танець миру – бразильський Зук.

Рясний холодний дощ не зіпсував погоду гарячим танцівникам бразильського Зуку. Танець знімали на відео. Пізніше організатори змонтують ролик, у якому об’єднають танці зі всього світу. І цілком можливо нашу Вінницю побачить увесь світ.

- У Вінниці ми тренуємо цей танець у трьох місцях, - каже хореограф з бразильського Зуку Вікторія Мельська. – Зук – це виходець з ламбади. Він розвиває пластику, розуміння між партнерами. Він випромінює добро і дарує любов і радість. Для Вінниці це поки що новинка і мало хто про це знає, але до нас вже ходять люди і тренуються. У минулому році в флешмобі миру взяв участь лише Київ, то цього річ Вінниця приєдналась. 

Танці влаштували на фонтані, тому що це місце взнаване і всім буде ясно, що це - Вінниця. 

- Ролик з'явиться, коли організатори з Амстердаму та Праги змонтують його, - каже Вікторія. – Це робота копітка, бо з'єднати їм треба буде відео зі 170 міст 50 країн світу. 

- Бразильський зук – це парний танець, - каже Вікторія. - У Вінниці ним займаються не лише закохані та сімейні пари, а й брати з сестрами, буває батьки з доньками. Це танець миру, радості і добра! Танцювати можуть всі! З цим хобі люди знаходять радість.

Для всесвітнього флешмобу створили окрему хореографію цього танцю. Авторами хореографії стали Генрі Веландіа та Клаудія Палестини з Нью-Йорку, а відомий бразильський співак Паоло Мас спеціально для цієї події написав музику та пісню «Танець любові».

Відео з танцями можна буде знайти за посиланнямhttp://vk.com/zoukvin

1158295

 

1158296

 

1158297

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...