• Головна
  • Новообраний голова Вінницької обласної ради Сергій Свитко окреслив напрями над якими працюватиме найближчим часом.
11:41, 27 лютого 2014 р.

Новообраний голова Вінницької обласної ради Сергій Свитко окреслив напрями над якими працюватиме найближчим часом.

Новообраний голова Вінницької обласної ради Сергій Свитко окреслив напрями над якими працюватиме найближчим часом.

- Ми зберемо засідання апарату обласної ради, я розкажу про наші основні завдання на найближчий час і заспокою, що ті працівники, які кваліфіковані і мають досвід, а це практично усі, будуть працювати і надалі, - сказав Сергій Свитко. – Я буду приділяти увагу усім галузям, але в першу чергу, в зв’язку з ситуацією, яка склалася в державній казні –це буде соціально-економічний блок. Потрібно наповнювати бюджет і виплачувати зарплати та пенсії людям.

На запитання про взаємодію обласної ради з міською владою, він пообіцяв шукати компромісні рішення, але додав, що планує обговорити з міським головою Володимиром Гройсманом питання встановлення пам’ятника Шевченку на площі Театральна.

- Ми мусимо думати про мешканців Вінниці і шукати шляхи вирішення, тих проблемних моментів, які є, і на які є різні точки зору, - сказав він. – Це, наприклад, пам’ятник Шевченка. Я переконаний, що він має бути на Театральній. Це позиція громади і вона за це неодноразово голосувала.  А значить волю громади потрібно виконувати. Але на мою думку поспішати не потрібно. Оптимальний варіант - провести громадські слухання, щоб люди ще раз сказали свою думку, і виконати їх волю. Я буду про це говорити з мером.

Тим часом сьогодні, 26 лютого, депутати облради уже проголосували депутатське звернення до генеральної прокурора та прокурора Вінницької області про розслідування обставин забудови стадіону біля 18 школи.

Також депутати проголосували за посадовий оклад нового голови. Спочатку Сергій Свитко оголосив про власну ініціативу, за якої відмовляється від надбавок до нього, проте потім слово взяла голова фракції Батьківщини в облраді Людмила Щербаківська і попросила прохання голови ради не брати до уваги. Таким чином 90 депутатів  проголосували за оклад Сергія Свитка з надбавками, сам він голосував проти.

За оцінками попереднього голови облради Сергія Татусяка, його наступник може розраховувати на 5,5 тисяч гривень окладу, повна зарплата Сергія Свитка разом з доплатами складе близько 10-13 тисяч.

- Якщо чесно, я ще точно не знаю, яку зарплату отримуватиму. Але якщо це буде 10-13 тисяч, то я не заслуговую такої зарплати і буду відмовлятися від неї. Можливо частково ці кошти підуть на благодійну допомогу, я ще вирішу і озвучу свою позицію з даного приводу згодом.

Нагадаємо, кандидатура Сергія Свитка, була єдиною поданою. Перед таємним голосуванням про свою підтримку йому заявили1 Людмила Щербаківська (Батьківщина), Віктор Маліновський (Голос Народу), Василь Жорноклей (колишній заступник мера часів Домбровського), Анатолій Жучинський (Єдність), Юрій Хорт3, Сергій Татусяк (екс-голова облради), Володимир Воловодюк (козацький полк І. Богуна), Валерій Палій (Народний Рух), Олексій Фурман (ВО Свобода), Борис Максимчук (Європейська партія). За кандидатуру Свитка проголосувало 86 депутатів, проти – 4. Всього в сесії взяли участь 91 депутат з 132, один участі в голосування не взяв.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Свитко #Вінниця
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...