• Головна
  • У Мережі з’явився «надзвичайний указ» Януковича
12:05, 27 лютого 2014 р.

У Мережі з’явився «надзвичайний указ» Януковича

На одному з ресурсів з’явився Указ із «авторством» Віктора Януковича. У ньому те, що відбувається в країні, називається збройним переворотом і розписується план дій.

Повний текст указу розмістив korrespondent.net.

Указ Президента України №90/2014 від 27 лютого 2014 року

22-23 лютого в Україні відбувся військовий переворот, у ході якого групи озброєних бойовиків нацистського спрямування при військово-політичній підтримці іноземних держав захопили органи центральної державної влади в столиці країни місті Київ і низку обласних адміністрацій у західній частині країни.

Частина політичних сил України виступила як зрадники народу і колабораціоністи, які співпрацюють із фашистськими дружинами, що захопили державну владу в столиці з метою формування маріонеткового уряду, цілком залежного від зовнішніх спонсорів цього державного перевороту, в особі Сполучених Штатів Америки та країн НАТО, передусім Німеччини та Польщі. Фашистські банди витіснили з Києва співробітників адміністрації Президента України, захопили Центральну Раду, вчинили репресії проти депутатів, які не підтримали путчу, аж до їхніх побиттів, викрадень, підпалу будинків і погроз розправи з депутатами та їхніми сім'ями. У зв'язку з цим продовження діяльності конституційних органів влади у Києві стало неможливим через причини військового характеру.

Для прикриття цілей державного перевороту його учасники використовували «Угоду про врегулювання кризи в Україні» від 21 лютого 2014 року, в якій спільно зі мною заявили «про намір створити коаліцію і сформувати Уряд національної єдності протягом 10 днів», у термін до першого березня. Цю Угоду парафували Міністри закордонних справ Франції, Німеччини та Польщі, які надалі не тільки не виконали взяті на себе зобов'язання гарантів Угоди, а й взяли безпосередню участь у заохоченні державного перевороту в Україні.

Президент України залишається єдиною стороною цієї Угоди, яка чітко і в повному обсязі виконала взяті на себе зобов'язання. У зв'язку із закінченням терміну, оголошеного Угодою від 21 лютого, для формування в Україні Уряду національної єдності і спробами частини путчистів сформувати власний незаконний маріонетковий уряд у Києві, оголошую про наступні заходи законної влади України з відновлення конституційного порядку:

1. Скасувати Указ президента України № 52/2014 від 28 січня 2014 року «Про відставку прем'єр-міністра України та Кабінету Міністрів України». Членам Кабінету Міністрів, їхнім заступникам і керівникам відділів та служб прибути в пункт, вказаний мною у циркулярному листі, для продовження роботи законного Уряду України в порядку, передбаченому постановою № 950 «Про погодження Регламенту Кабінету Міністрів України». Кабінету Містерів вжити вичерпних заходів для відновлення державного управління і виконання соціальних зобов'язань Уряду в неокупованих путчистами регіонах, звернувши особливу увагу на питання виплати в регіонах пенсій, допомог та заходів соціальної підтримки населення, а також вирішення матеріальних питань і виплати платні лояльним до законної влади силовим структурам, визначити заходи матеріальної підтримки народних дружин і джерела їхнього фінансування. При недостатності коштів використовувати для цілей, розгортаючи служби Народних дружин у регіонах, будь-яке державне майно і право його використання на місцях.

2. Визначити перебування Ставки верховного головнокомандувача України - Головний Штаб ВМФ України, м. Севастополь. Главкому ВМФ України адміралу Юрію Ільїну вжити вичерпних заходів для встановлення зв'язку з усіма частинами, підрозділами та кораблями Збройних Сил ВМС України для дотримання безумовного суверенітету, територіальної цілісності та захисту законних органів державної влади України. Тимчасово покласти на нього обов'язки начальника Генерального штабу Збройних сил України. Всім командирам частин, підрозділів і кораблів у термін не більше 24 годин після оприлюднення Указу вийти на зв'язок зі Ставкою Верховного Головнокомандувача в місті Севастополь, про що мною видано Наказ №1 Верховного Головнокомандувача. Після закінчення зазначеного терміну вважати всіх командирів, які не виконали вимоги Наказу, зрадниками без додаткового Наказу позбавити їх військового звання, зі зриванням погонів перед строєм. Молодшим офіцерам вжити заходів щодо їхнього зміщення, аж до застосування зброї  щодо осіб, які чинили опір, з метою негайного виконання Наказів Ставки Верховного головнокомандувача, і доповісти про виконання наказу Начальнику Генерального штабу в м. Севастополь.

3. Керівникам підрозділів міліції та СБУ України перейти на військовий порядок несення служби в порядку, зазначеному у наказі № 2 Верховного Головнокомандувача, усім командирам підрозділів міліції у термін не більше 24 годин після оприлюднення Указу вийти на зв'язок зі Ставкою Верховного Головнокомандувача в місті Севастополь. Після закінчення зазначеного терміну вважати всіх командирів підрозділу міліції та СБУ, які не виконали вимоги Наказу №2, зрадниками, без додаткового Наказу усунути їх від посади, з метою чого молодшим офіцерам вжити заходів щодо їхнього зміщення, аж до застосування зброї щодо осіб, які чинили опір, з метою негайного виконання Наказів Ставки Верховного головнокомандувача, і доповісти про виконання Наказу особисто мені.

4. Іноземним державам, що бажають зберегти дипломатичні відносини з Україною, надіслати своїх військово-морських аташе для зв'язку із законним керівництвом країни у головний штаб ВМФ України, у місто Севастополь, до створення умови акредитації в ньому посольств іноземних держав.

5. Визначити місце розташування МЗС України і Національного банку України в місці розташування Ставки Верховного головнокомандувача. Міністерству закордонних справ і Керівнику Центрального банку попередити іноземні держави про неприпустимість розкрадання фінансових резервів України, право розпорядження якими є лише у законних влади країни, і відновити кореспондентські відносини з міжнародними банками і фінансовими організаціями. У разі розкрадання, присвоєння або заморожування цих коштів, або використання їх за вказівками незаконних тимчасових влади м. Києва компенсувати збитки за рахунок націоналізації коштів та майна, що належать Урядам, організаціям і громадянам відповідних країн, аж до судового рішення цього питання на користь України. У зв'язку з цим Уряду заморозити всі активи іноземних компаній та будь-яких компаній з іноземною участю і перевести їх під повне державне управління, до підтвердження готовності іноземних держав сумлінно виконувати свої фінансові зобов'язання перед законним Урядом України.

6. Запропонувати всім вірним Конституції України депутатам Верховної Ради прибути в місто Севастополь для виїзної сесії 3 березня 2014 року з порядком денним про позбавлення недоторканності і депутатських повноважень учасників збройного путчу у місті Київ, довиборів у Верховну раду та поновлення її роботи в умовах окупації історичної столиці країни.

7. Виборним органам влади в областях України в строк до 3 березня запропонувати мені кандидатури керівників відповідних областей серед депутатів або громадян, вірних законному Уряду країни. Кандидатам з мандатами від представницьких органів влади прибути в місто Севастополь до 3 березня для затвердження мною Губернаторів. До цього терміну всім виборним органам влади на місцях сформувати Народні дружини серед осіб, вірних законному Уряду країни, призначаючи їх керівниками офіцерів, що мають бойовий досвід, або співробітників підрозділу Беркут та Внутрішніх Військ, які відзначилися особистою мужністю при захисті законних органів влади у місті Київ, а також самостійно вжити всіх необхідних заходів до відновлення конституційного порядку на всій території України. 

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ 

27 лютого 2014 року 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Янукович #майдан
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...