• Главная
  • У МВС переконані, що сьогодні вночі в Криму відбудуться провокації - вбивства російських солдат.
17:10, 3 марта 2014 г.

У МВС переконані, що сьогодні вночі в Криму відбудуться провокації - вбивства російських солдат.

У ніч з третього на четверте березня в Криму невідомі вб'ють кілька російських солдат. До таких провокативних заходів вдадуться невідомі задля того, щоб Росія могла легалізувати введення своїх військ на територію України. Так стверджують у Міністерстві внутрішніх справ України.

Заступник Міністра внутрішніх справ України, Микола Величкович, переконаний, що сьогодні вночі треба чекати провокацій. Хто їх організовує, заступник Міністра не вказав. Проте переконаний, що російських солдат вбиватимуть і жертви з російської сторони стануть трагічним продовженням конфлікту. У Росії будуть“розв'язані руки” для того, щоб взятися за зброю — переконаний пан Величкович.

В правоохоронному відомстві повідомляють, що володіють достовірною інформацією про те, що саме сьогодні вночі планується вбивство трьох-чотирьох російських солдат. У зв'язку з чим заступник Міністра закликав тих невідомих організаторів провокацій схаменутися:

- В Криму на разі немає кровопролиття. І ми робимо все можливе, щоб зберегти мир і захистити людей. А дії невідомих провокаторів призведуть до того, що станеться непоправне. Ми закликаємо вас зупинитися! І майте на увазі — ситуація моніториться і контролюється. Ми знайдемо і притягнемо до відповідальності усіх, хто матиме відношення до такого роду провокацій, - сказав у своїй заяві пан Величкович.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Крим #військові #Росія #Україна #провокації
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...