
12:34, 26 березня 2014 р.
Школьний: гральні заклади мають зникнути до 20 квітня, інакше – полетять голови
На Вінниччині до 20 квітня мають зникнути усі гральні заклади. Це стосується не лише гральних автоматів, а й так званих інтернет-кафе, у яких продовжують вести гральний бізнес, перевівши його у віртуальну площину. Якщо ж цього не станеться – почнуться звільнення правоохоронців. На цьому наголосив начальник управління МВС області Олег Школьний.
– Якщо після 20 квітня у будь-якому районі області ми знаходимо приміщення, де працюють гральні автомати, – начальник відділу Державної служби з боротьби з економічними злочинами району, де розміщено гральний бізнес, звільняється з займаної посади. Якщо знаходимо другий раз – звільняється начальник міліції у районі. Третій раз знаходимо – звільняємо керівника управління державної служби боротьби з економічною злочинністю в області. Іншого виходу немає, – повідомив Олег Школьний.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:00
20 червня
Підготовка до школи у Вінниці: як обрати рюкзак і канцелярію
Новини компаній
13:00
19 червня
ТОП новини
Оголошення
12:04, 19 червня
1
10:54, 14 червня
33
05:36, 12 червня
2
Коментарі