
12:30, 27 березня 2014 р.
Верховну Раду штурмуватимуть?
Сьогодні, 27 березня, центральний вхід в будівлю Верховної Ради станом на 12:15 заблокований через мітинг і побоювання штурму, передає РБК-Україна.
Зокрема, заблоковані перший і другий під'їзди.
Депутатів і пресу не випускають, оскільки протестувальники підійшли до будівлі парламенту максимально близько і намагалися потрапити в будівлю парламенту.
З метою запобігання штурму або проникнення в будівлю Ради протестувальників, а також зіткнень парламентаріїв і ЗМІ пропускають через підземні переходи, що ведуть до виходу з під'їзду №39 на вулиці Грушевського 18/2.
Нагадаємо, біля будівлі Ради у 9:30 проходила акція протесту з вимогою не підвищувати утилізаційний збір. Під будівлею парламенту зібралося близько 200 людей з українськими прапорами і транспарантами: "Немає утилізаційного збору", "Не підвищуйте акцизи на бензин".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:58
22 червня
08:00
20 червня
ТОП новини
Оголошення
10:54, 14 червня
27
10:35, 11 червня
12:39, 22 червня
3
05:36, 12 червня
2
13:43, 17 червня
8
Коментарі