На кордоні з Молдовою та Придністров’ям - вищий ступінь бойової готовності

На кордоні з Молдовою в посиленому режимі несуть службу усі силові структури, дислоковані у цьому регіоні. Як сказали сьогодні, 1 квітня, у вінницькому регіональному медіа-центрі Міністерства оборони, посилено охороняється вся 200-кілометрова ділянка державного кордону України з республікою Молдова та Придністров’ям.

Зі слів першого заступника начальника Могилів-Подільського прикордонного загону – начальника штабу Сергія Москаленка, прикордонна служба разом із військовими провела додаткові заходи з інженерного облаштування окремих ділянок державного кордону. В тому числі, на найбільш активній 38-кілометровій ділянці державного рубежу - на Придністровському сегменті.

На кордоні з Молдовою та Придністров’ям - вищий ступінь бойової готовності, фото-1

– Ми збираємо та аналізуємо інформацію, що надходить від прикордонних нарядів, і сьогодні впевнено можу сказати: змін в обстановці, по закордонню, навпроти ділянки нашого прикордонного загону немає, - сказав підполковник Москаленко. – Ми готові, незалежно від розвитку подій, забезпечити порядок на ввіреній нам ділянці. Спільно з правоохоронними органами і військовими частинами Збройних Сил України ми відпрацювали варіанти взаємодії у надзвичайних ситуаціях. У військових комісаріатах вивчили мобілізаційні ресурси, які можуть, при необхідності, бути залучені для захисту рубежів держави.

На кордоні з Молдовою та Придністров’ям - вищий ступінь бойової готовності, фото-2

Компетенція прикордонників Могилів-Подільського загону - охорона ділянки річкового кордону по Дністру і сухопутної ділянки з Республікою Молдова на її Придністровському сегменті в межах Могилів-Подільського, Ямпільського та Піщанського районів. А охорона повітряних рубежів – робота Повітряних Сил Збройних Сил України.

І як сказав Сергій Фурдик з регіонального медіа-центру Міністерства оборони, підрозділи радіотехнічних військ контролюють рух усіх повітряних суден і інформацією про повітряну обстановку забезпечують Командування Повітряних сил.

– Наш підрозділ надійно охороняє повітряний кордон держави, і у нас для цього є всі необхідні сили та засоби, – сказав командир радіотехнічного підрозділу капітан Дмитро Куцай і додав, що кожний військовослужбовець розуміє відповідальність за спокій держави.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии