• Головна
  • Вінничани отримали унікальне медичне обладнання
14:08, 6 червня 2011 р.

Вінничани отримали унікальне медичне обладнання

Компанія "Київстар" допомогла місцевій громаді придбати апарати "Холтер-АТ" для геріатричного відділення Вінницької міської лікарні №3. Вінницький благодійний фонд "Подільська громада" в рамках акції "Вони визволяли Вінницю для нас" із 20 березня цього року розпочав збір коштів для закупівлі унікального медичного обладнання.

— Ми зібрали 74457 гривень, — розповідає виконавчий директор фонду Андрій Дручинський, 30 років. — Кошти, які передав "Київстар", — майже половина зібраної суми і це суттєва допомога для нас. Таким компаніям доречно брати участь у соціальних благодійних акціях. Адже це турбота і про свого споживача, і населення загалом у тих областях, де працює організація.

На зібрані кошти представники благодійного фонду закупили два апарати та повні комплекти програмного забезпечення. Їх урочиста передача у присутності представників фонду та компанії "Київстар" відбулася у понеділок, 30 травня.

— Цей прилад пацієнт має носити добу, — каже головний лікар лікарні №3 Дмитро Костаковський, 34 роки. — Протягом цього часу апарат фіксує всі зміни артеріального тиску — під час сну, в активному стані, при навантаженні. Це дає можливість підібрати найбільш відповідне лікування для кожного пацієнта. На сьогодні – це інноваційне, останнє слово медичної техніки.

"Київстар" традиційно бере активну участь у вирішенні соціально значимих питань регіону. Кілька років тому саме з Вінниччини стартував соціальний проект компанії "Почуй мене" — безперешкодний виклик екстрених служб за допомогою СМС-повідомлень для людей з вадами слуху та мовлення.

— Благодійна допомога — це системна робота компанії, об'єднана в загальнонаціональну соціальну ініціативу "Для людей, для країни!" — розповідає менеджер зі зв'язків з громадськістю Київської філії компанії "Київстар" Наталія Дадівєріна. — Акція, яку організовував фонд "Подільська громада", вирішує конкретні регіональні питання, соціально значимі для громади. Саме тому, сповідуючи принципи соціального партнерства і  відповідальності бізнесу, "Київстар" допоміг вінничанам реалізувати цей важливий благодійний проект.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...