• Головна
  • Пенсійний фонд Вінниччини забезпечує виплати але потерпає від судових позовів
09:25, 8 червня 2011 р.

Пенсійний фонд Вінниччини забезпечує виплати але потерпає від судових позовів

За 5 місяців 2011 року управлінням Пенсійного фонду України у Вінницькій області спрямовано до бюджету 1 млрд. 200 млн. гривень, що на 0,8% або на 10,3 млн. грн. більше, ніж передбачено планом на відповідний період.

Про це повідомив на прес-конференції начальник головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Микола Черненко.

За його словами, надходження власних надходжень до Пенсійного фонду Вінницької області у порівнянні з січнем-травнем 2010 року зросли 20% або 200 млн. гривень.

М.Черненко також відзначив, що Пенсійний фонд у Вінницькій області протягом п’яти місяців 2011 року на 6% зменшив заборгованість зі сплати страхових внесків, на 10% - заборгованість з відшкодування пільгових пенсій.

Начальник головного управління Пенсійного фонду у Вінницькій області нагадав, що з 1 січня введено новий показник – це єдиний соціальний внесок. Заборгованість по даному показнику складає 6,2 млн. гривень. «Ця сума не є великою але для нашої області вона суттєва, і для погашення заборгованості пенсійний фонд виставив суми боргу перед боржниками або через виконавчу службу», - зазначив М. Черненко.

Видатки Пенсійного фонду на виплати пенсій за цей період становлять 2 млрд.854,8 млн. гривень.

М.Черненко також поінформував, що пенсійні виплати в області фінансуються вчасно і в повному обсязі. «Кожен пенсіонер згідно з графіком, з 4 до 25 числа отримує пенсію за поточний місяць», - сказав він.

Кількість осіб і області яким призначено пенсію за період січень-травень 2011 склала більше 10 тис. 715 особам призначено пенсії.

Крім того, за словами керівника ГУ ПФУ у Вінницькій області суттєвим навантаженням на Пенсійний фонд є виплати доплат до пенсій за рішенням судів. «Видатки на виплату доплат згідно рішень судів лише у травні поточного року зросли до 40 млн. гривень. Нині у деяких районних управліннях щоденно реєструються до сотні судових рішень. Усі вони виносяться у скороченому провадженні до негайного виконання», - додав він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...