• Головна
  • На Вінниччині «Калинка» робитиме тверді сири
16:32, 9 червня 2011 р.

На Вінниччині «Калинка» робитиме тверді сири

Товариство з обмеженою відповідальністю «Калинівський молокозавод», який знаходиться у м. Калинівка Вінницької області розширює своє виробництво.

Про це повідомляє управління у справах преси та інформації Вінницької обласної державної адміністрації.

6 червня перший заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан разом з головою Калинівської райдержадміністрації Русланом Слюсаренком відвідали місцевий молокозавод. Це колись потужне підприємство, яке входило до складу підприємства «Вінниця молоко», впродовж п’яти років не працювало. Але у 2009 році створено ТОВ «Калинівський молокозавод». За словами його керівника і одночасно співзасновника Анатолія Ткача за півтора року вдалося відреконструювати виробниче приміщення та встановити нове технологічне обладнання, на що витратили 1,5 млн. гривень.

В кінці червня цього року на підприємстві планують розширити види діяльності та перейти крім переробки молока, виготовлення масла-спреду на виробництво твердих сирів. Потужність заводу становитиме 1,5 тонн сиру та 5 тонн масла-спреду на добу.

В даний час підприємство заготовляє молоко від населення, але за допомогою райдержадміністрації розшириться сировинна база за рахунок 15 місцевих сільгоспформувань, в яких утримується 2,5 тис. голів корів.

На теперішній день середньооблікова чисельність працюючих на заводі складає 14 осіб, а середньомісячний фонд заробітної плати – 11,4 тис. гривень. Заробітна плата на підприємстві в середньому складає 1,5 тис. гривень. В майбутньому за рахунок розширення виробничих потужностей на заводі працюватиме до 70 осіб.

Перший заступник голови облдержадміністрації І.Мовчан, ознайомившись з підприємством, зауважив, що потрібно докласти ще багато зусиль, щоб завершити весь виробничий цикл, адже лише тоді бізнес матиме успіх. «Ми маємо бути партнерами. Сприятимемо розвитку молочного виробництва в області та тим самим нарощуванню сировинної бази», - відмітив Мовчан.

Поспілкувавшись з керівництвом молокозаводу І.Мовчан сказав, що обласна влада підтримує бізнес, який забезпечує людям достойний рівень заробітної плати та сплачує всі необхідні платежі. «Ми готові слухати вас кожного місяця, щоб допомогти вирішувати ваші проблеми», - резюмував він.

Також перший заступник голови облдержадміністрації побажав заводчанам успіхів, а торговій марці «Калинка» попиту у споживачів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...