• Головна
  • Вступна кампанія в Вінниці почалася без черги (ФОТО)
10:56, 4 липня 2011 р.

Вступна кампанія в Вінниці почалася без черги (ФОТО)

Відсутність сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання вплинула на кількість випускників, бажаючих подати документи у перший день вступної кампанії. Абітурієнти не довіряють електронному вступу та віддають перевагу особистій присутності

Вінницькі вузи  1 липня, чекали на абітурієнтів. Тихо, спокійно без черг, штовханини, довжелезних списків бажаючих подати документи, які минулоріч сягали тисячі вступників, розпочалася вступна кампанія.

- Черг немає, мабуть тому, що не усі отримали сертифікати ЗНО. У багатьох немає ще результатів географії, біології, історії. А у нас якраз усі потрібні предмети є для вступу в педуніверситет на іноземну мову. Електронному вступу я не довіряю, тому прийшли з дочкою особисто, – каже Галина Кононенко.

Сергій Кравченко, який супроводжує доньку Тетяну, яка планує стати журналістом, вступивши до педагогічного університету, каже, що є невідповідність інформації, яка подавалась на сайті та реальності.

- Там мова йшла про копії медичних довідок та сертифікатів, а тут вимагають оригінали. А так все нормально. Черг немає – ще не всі отримали результати ЗНО, - розповідає він.

У торговельно-економічному університеті абітурієнтів сьогодні ще менше, ніж в педагогічному. В основному заяви пишуть свої ж студенти – спеціалісти та магістри.

- Все гаразд, всі люди на місцях, працюємо творчо. Все спокійно, напливу абітурієнтів великого сьогодні немає, - каже заступник голови приймальної комісії Вінницького торговельно-економічного інституту Ольга Булейко.

Вінницький національний технічний університет також не вразив кількістю випускників, бажаючих подати документи у перший день.

- У нас є усі результати ЗНО. Приїхали у Вінницю з Одеської області міста Кодима. Син Сергій обрав зразу три спеціальності, на які намагається вступити. За результатами – оберемо. Плануємо завтра поїхати ще в Хмельницький технічний університет. Я не довіряю електронному вступу, а тому вирішили одразу їхати особисто, хоча вдома з чоловіком довелось залишити ще четверо дітей, - говорить мати абітурієнта Вінницького національного технічного університету Тетяна Бородіна.

- Невчасно отримані результати ЗНО – це не питання регіонального рівня, у нас на місці організація тестування пройшла на високому рівні. Це питання до міністра та керівників профільних департаментів, які відповідали за організацію тестування. Сьогодні почалася вступна кампанія, черг в вузах немає, але не лише тому, що в цьому році стало менше випускників на 40 відсотків. У багатьох з них просто немає результатів тестування з потрібних їм предметів, - каже член правління громадської організації «Опора», яка спостерігає за проведенням вступної кампанії, Олег Левченко. – З приводу електронного вступу, ми радимо абітурієнтам, про яких піклуємось в першу чергу, подавати заяви особисто. Ідея електронного вступу – дуже хороша, але на сьогодні є багато невирішених питань з цього приводу. Серед них законність електронних заяв та участь у проекті на сьогоднішній день лише 22 відсотків вузів.

Олег Шевченко каже, що ще одна з причин того, що черг біля приймальних комісій немає те, що батьки та випускники нарешті зрозуміли, що у нас рейтингова система і результат вступу, абсолютно не залежить від того в перший чи останній день були подані документи.

Вступна кампанія  в Вінниці почалася без черги (ФОТО), фото-1
Вступна кампанія  в Вінниці почалася без черги (ФОТО), фото-2
Вступна кампанія  в Вінниці почалася без черги (ФОТО), фото-3
Вступна кампанія  в Вінниці почалася без черги (ФОТО), фото-4
Вступна кампанія  в Вінниці почалася без черги (ФОТО), фото-5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...