
15:11, 11 липня 2011 р.
На вінницькому арешт-майданчику автоінспекції гниє залізо (ФОТО)
На Вінницький арешт-майданчик потрапляють з різних причин – хто керував автомобілем у нетверезому стані, якась машина стала речовим доказом або порушувала правила дорожнього руху. Та за більшість із них ніхто не повернеться, машини просто згниють.
Майже весь арешт-майданчик зайнятий, як найкращими представниками радянського машинобудівництва так і сучасним „навороченим” іномаркам. Їм тут однаково самотньо. Власники залишають напризволяще машини, які постраждали у аварії і не можуть бити відновленими. Пилюкою та іржею вкриваються і ті автівки, які просто морально застаріли. Їх вартість менша суми, яку винен власник машини за її зберігання на арешт-майданчику.
Спеціальний ангар, відведений меншим братам автомобіля – мопеда та скутерам. Тут навіть велосипеди лежать – вони стали речовим доказом після дорожньо-транспортної пригоди.
- Сюди потрапляють автомобілі без ідентифікаційних номерів, власники яких знаходились за кермом у нетверезому стані, не розмитнені,- каже начальник відділу Державтоінспекції міста Вінниці Анатолій Присяжнюк.- Та найбільше машин, які у нас на зберіганні, після дорожньо-транспортних аварій. Вони проходять по справі як речові докази. А рішення суд може прийняти і через рік і через три роки.
Арешт-майданчик знаходиться у Вінниці за адресою Ботанічна, 28 на території автогосподарства управління міністерства внутрішніх справ області. Його цілодобово охороняють, а за територією спостерігають п’ять відеокамер. Перша доба утримання автівки коштує 18 гривень, кожен наступний день обійдеться власнику машини у 10 гривень.
На сьогодні на арешт-майданчику знаходиться близько п’ятисот транспортних засобів. З них - 240 машин, 99 мотоциклів та 170 моторолерів.
- Ми зберігаємо обидві машини після аварії на перехресті вулиць 40-річчя та Келецька, - каже Алім Боржемський. Також є машинаЮ, через яку сталась пожежа у торговому комплексі „Шок”. У нас стоять машини вартість яких 20-30 тисяч доларів, чи будуть вони тут надалі - залежить від власника. Ось, наприклад, один поїхав на заробітки, а за день до того в нього машину вилучили, і не встиг забрати. А повернувся через рік – і йому та машина не потрібна.
Держава не має відповідного порядку про утилізацію автомобілів. Без згоди власника інспекція не має права цього зробити, а тому вони гниють під відкритим небом. Люди забирають особисті речі під розписку, а свого залізного коня залишають на призволяще.
Довідка
За що відправляють авто на арешт-майданчик
Підстави тимчасового затримання транспортних засобів визначені частиною першою статті 265-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення
Керування автомобілем, що мають несправні гальма, рульове управління чи інші несправності, з якими відповідно правил забороняється експлуатація транспортного засобу (121 стаття Кодексу)
- Експлуатація автомобіля у якого ідентифікаційні номери складових частин не відповідають записам у реєстраційних документах, знищенні або підроблені (стаття 1211 Кодексу)
- Керування автомобілем водія без відповідних документів, які вимагають правила дорожнього руху (стаття 126 Кодексу)
- Керування автомобілем у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння (стаття 130 Кодексу)
- Порушення правил перевезення небезпечних вантажів, правил проїзду великогабаритного транспорту (статті 1321 Кодексу)
- Обладнання спеціальних ніш для транспортування нелегальних мігрантів (стаття 2061 Кодексу)





Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Розіграш інструментів Dnipro-M на 100 000₴
Новини компаній
11:00
22 вересня
17:00
20 вересня
15:00
18 вересня
14:43
18 вересня
16:00
17 вересня
15:21
17 вересня
Оголошення
10:02, 12 вересня
5
10:03, 18 вересня
8
12:39, 11 вересня
1
09:24, 15 вересня
live comments feed...
Коментарі