• Головна
  • Муніципальний лікувально-діагностичний центр розшириться на другий поверх
10:19, 10 жовтня 2014 р.

Муніципальний лікувально-діагностичний центр розшириться на другий поверх

Міський лікувально-діагностичний центр, що по вул. Київській, вже два роки приймає пацієнтів. За цей час за консультативно-діагностичною допомогою звернулося майже 180 тисяч пацієнтів, яким надали 213 тисяч різноманітних медичних послуг. У серпні успішно завершилася міжнародна сертифікація Британським інститутом стандартів (BSI - Англія) на відповідність вимогам міжнародного стандарту якості ISO.

Муніципальний лікувально-діагностичний центр розшириться на другий поверх, фото-1

За час своєї діяльності діагностичний центр придбав обладнання за власні кошти на суму більше мільйона гривень. Сьогодні цей заклад продовжує розвиватись та планує розширювати перелік послуг. В той же час, вартість послуг центру на 20-50% нижча ніж в комерційних діагностичних структурах. Крім того, це єдиний діагностичний заклад міста, де люди, які оформлюють субсидію, можуть отримати послуги зі знижкою у 50 %. За два роки в центрі отримали медичні консультації та процедури за пільговим тарифом майже 13 тисяч вінничан, а 250 інвалідів війни та учасників бойових дій обслуговувались безкоштовно.

Муніципальний лікувально-діагностичний центр розшириться на другий поверх, фото-2

Особливістю муніципального діагностичного центру є те, що тут впроваджену електронну картку пацієнта, і всі дані про людину, яка звернулась, та результати осбтеження зберігається в електронному вигляді. Окрім цього, електронна картка центру інтегрована з такою ж карткою Центру первинної медико-санітарної допомоги №6. Ця система дозволяє сімейному лікарю одразу бачити результати обстеження пацієнта в діагностичному центрі та врахувати їх під час призначення лікування. До кінця року електронна картка пацієнта буде запроваджена ще в ЦПМСД №1 та №5.

Муніципальний лікувально-діагностичний центр розшириться на другий поверх, фото-3

Крім діагностичних послуг та консультацій вузькими спеціалістами у приміщенні самого закладу віднедавна було введено і надання послуг на дому. Викликавши лікаря, людина може отримати консультацію та зробити певні обстеження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...