Президент сказав коли введе воєнний стан

Якщо буде вихід з мирного процесу, військове положення буде введено негайно.

Про це заявив президент Петро Порошенко.

"Що ми будемо робити, якщо відбудеться вихід з мирного процесу. Можу вам обіцяти, що воєнний стан буде введений негайно", - сказав він.

Відповідаючи на питання кореспондента "Української правди", він продовжив:

"Воєнний стан буде введений негайно моїм указом, рішенням РНБО і будуть передані до ВР як тільки відбудуться перші наступальні операції від лінії зіткнення. Ніхто не буде коливатися жодної хвилини", - зазначив він.

"Воєнного вирішення питання по Донбасу не існує. Хто хоче побавитись - зброю в руки і під кулі російської військової машини, найбільш сильної на континенті. Побачите, чим це закінчиться", - заявив він.

"Сотні українських героїв гинуть за день, тоді коли було вторгнення. існує виключно політичне вирішення конфлікту на Донбасі. я відповідальний український президент. Мені дуже болить", - сказав він.

"З 9 грудня, коли запроваджений режим артилерійської тиші від обстрілів не загинув жоден солдат. так, ми втрачаємо наших воїнів, коли вони гинуть на розтяжках, при зіткненнях з ДРГ, але режим припинення вогню працює. і не гинуть українські воїни", - зазначив він.

"Працює не тільки режим тиші, а й мирний план, під час якого звільнено 1500 українських полонених, 150 на останньому тижні. не було б миру, невідомо, чи залишились би ці люди живими. це теж результат мирного плану", - сказав Порошенко

"Чи хочемо ми війни – ні, ніхто не хоче", - додав він.

Порошенко також заявив, що не заграє з утвореннями "ЛНР" і "ДНР". "Навпаки, за моїм наказом припинена контрабанда вугіллям, яка йшла через лінії зіткнення. зупинені, готується законодавча база для конфіскації подібних вантажів", - сказав він.

"Єдиний вантаж, який зараз є – це або вугілля з державних підприємств, які постачають вугілля на українські електростанції, з контролем, що кошти використовуються як зарплата українським громадянам шахтарям, які там працюють", - сказав він.

"Інші підприємства мають бути перереєстровані в Україні, сплачувати податки і отримувати зарплату, бо це українські громадяни", - сказав він

vinnitsaok
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии