
09:30, 23 вересня 2011 р.
У Вінницькій області на 30% зріс рівень сплати податків
У Вінницькій області за 8 місяців 2011 року більше, ніж на третину, зріс рівень сплати податків.
Про це кореспонденту ГолосUA повідомили в прес-службі державної податкової адміністрації у Вінницькій області.
Згідно з інформацією, протягом січня-серпня 2011 року податківці області мобілізували до бюджетів усіх рівнів на 625 млн. гривень більше податків, ніж за такий же період минулого року.
Найбільшу частку у структурі надходжень Зведеного бюджету становили надходження від підприємств промисловості, зокрема, харчової, а це 80,5%.
Основним платником в регіоні залишається компанія "Nemiroff", якою сплачено до бюджету за вказаний період 512 млн. гривень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:58
22 червня
Оголошення
12:04, 19 червня
14:11, 25 червня
11
14:11, 25 червня
89
Коментарі