Аварія на Вінниччині, зіткнулися вантажівка і автоцистерна з карбамідно-аміачною сумішшю, стався витік (фото)
Вчора у Гайсинському районі вантажівка «Рено Магнум» стукнулась в іншу вантажівку «Вольво». Остання перевозила 30 тон карбідо-аміачної суміші. Цистерна з небезпечною рідиною пошкодилась. Витік вчасно локалізували рятувальники. Обидва водії живі, але травмувались.
Водій «Рено» рухався в напрямку міста Умань виїхав на зустрічну, де саме в цей час їхала інша вантажівка «Вольво». Зіткнення було неминуче.
«Рено» перевозило муку, а «Вольво» 30 тон рідини карбідно-аміачної суміші для мінерального добрива. Цистерна, за інформацією сектора зв’язків з громадськістю обласної міліції зазнала невеликих пошкоджень. Рятувальники вже приїхали на виклик та швидко локалізували небезпечні наслідки витоку розчину. Міліція забезпечила безпеку дорожнього руху.
Ніхто з учасників не отруївся. Обидва водія живі, але отримали тілесні ушкодження. Їх забрали до лікарні. У водія «Рено» переламані ребра та забій грудної клітини. Йому також зашивали рану на голові.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за статтею 287 КК. Правопорушникові загрожує 3 роки обмеження волі.
Коментарі