• Главная
  • Обчистили сейфи Вишенського відділення «Хрещатика» - і взялися обкрадати банки в Києві
10:14, 4 июня 2015 г.

Обчистили сейфи Вишенського відділення «Хрещатика» - і взялися обкрадати банки в Києві

Кримінальне провадження за заявами шести вінничан, які зберігали свої кошти і цінності в депозитарії Вишенського відділення банку «Хрещатик» та втратили їх, поповнили київські потерпілі. Там крадії обібрали так само, як у Вінниці, кілька банківських відділень.

Що шукають злочинців вінницькі міліціонери разом з київськими, сказав начальник управління карного розшуку обласної міліції Олександр Цимбалюк. За його словами, до вінницької історії приєднали аналогічні столичні крадіжки. В десяти київських відділеннях різних банківських установ схожим чином зникли заощадження людей з депозитних сейфів.    

- Продовжуємо слідчі дії. Маємо напрацювання. Працюємо з Києвом разом, тому що там є аналогічні злочини, і є люди, які могли скоювати ці злочини, - розповів Олександр Цимбалюк.

Нагадаємо, що цієї весни шість разів викликали міліцію в Вишенське відділення банку «Хрещатик» клієнти, які застали порожніми орендовані для зберігання заощаджень сейфи. Зникли кілька сотень тисяч доларів. Ці дані - зі слів постраждалих, тому що опису майна, схованого в їхніх депозитних сейфах, банк не веде. Такі були умови договору.

І судячи із розказаного зараз Олександром Цимбалюком, тінь підозри з банківських працівників, про причетність яких думали потерпілі, впала. Він говорить, що крадії обирали ті відділення, де в депозитарії не було камер відеоспостереження, і в київських випадках ідеться про різні банківські установи.

- У банків є правила, як може бути розташоване сховище і як зі скринькою має працювати клієнт, - говорить він. – Заходить людина і працівник банку разом, але останній не має права там знаходитися весь час. Він дістає ячейку і виходить. Клієнт лишається сам. Якщо є окрема оглядова кімната, то він працює в ній, якщо немає, то його лишають на самоті прямо у сховищі, де шафки. Поруч не повинно бути нікого, немає камер спостереження. І злочинці цим користуються. Якраз в таких відділеннях, без окремої оглядової, й обікрали сейфи. За цим принципом обирали об’єкт у Києві і в нас.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...