• Главная
  • Моргунов розповів, за яким принципом зникнуть комуністичні назви вінницьких вулиць
13:20, 4 июня 2015 г.

Моргунов розповів, за яким принципом зникнуть комуністичні назви вінницьких вулиць

Як у Вінниці перейменувати вулиці після підписаного Закону «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки», розбирається спеціально створена комісія. У свою чергу в.о. міського голови Сергій Моргунов запевняє, що перш за все, потрібно відновити історичну справедливість.

«Я думаю з назвами повинен бути баланс. Історичні назви повертати однозначно. Тоталітарний комуністичний режим взагалі загалом знищував, у першу чергу, в Україні нашу історію – і через відповідні назви вулиць, назви районів, міст. Я думаю, що у всьому світі робиться так, що спочатку відновлюється історична справедливість. Я як історик впевнений в тому, що потрібно так робити.

А з точки зору присвоєння імен нових героїв, звичайно, і їх потрібно. По кількості сьогодні сказати не можу, бо група працює лише два тижні з моменту публікації відповідного Закону. Вулиць точно більше, ніж 30», - сказав він.

Моргунов також розповів, що заявок на перейменування сьогодні надходить багато, проте різких змін не буде. Спочатку на проблемою попрацюють фахівці: історики, науковці, а потім пройдуть громадські обговорення.

«До всіх питань треба відноситися досить виважено, щоб в першу чергу це не створювало незручностей для мешканців. Тому, що сьогодні перейменування будь-якої вулиці без згоди мешканців, я вважаю, це не правильно.

Інше питання, що сьогодні влада повинна проводити достатню роз’яснювальну роботу: для чого це робиться і які ж реальні виклики, які можуть виникнути проблеми.

Звичайно міська влада повинна взяти якийсь тягар і з фінансової точки зору. Одне діло перейменування вулиць, а це за собою тягне певні наслідки і кошти», - додав чиновник.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...