• Главная
  • В АТБ на Пирогова 17-річний Денис Мороз перевірив, чи продадуть йому пиво. На магазин склали адмінпротокол
18:01, 5 июня 2015 г.

В АТБ на Пирогова 17-річний Денис Мороз перевірив, чи продадуть йому пиво. На магазин склали адмінпротокол

Експеримент хлопець проводив разом з активистами ВО «Свобода» сьогодні, 5 червня. Нажаль, його результати выявились невтішними. Касир продав хлопцю пиво і не спитав паспорта.

- 18 років мені виповниться в вересні. Друзі запропонували провести такий эксперимент, взагалі я не п’ю, розповыдає Денис, - Просто Взяв пляшку пива, підійшов на касу і розрахувався. Касир на мене навіть не звернув увагу, ніби я не спиртне купував, а воду.

Для «Свободівців» це вже не перша перевірка. За останніх півроку вони таким чином проінспектували 50 закладів. Кажуть, в жодному не спитали паспорт. Усім вони робили усне попередження, що ще повернуться.

- В п’ятьох точках, де ми були двічі, ми вже мусили складати протоколи з міліцією. Це  кафе «АРС», «Політ» біля «Воєнторгу», «Розливайка» і «Крамниця» біля Будинку Офіцерів. Тут так само було попередження близько двох місяців тому, - говорить активіст «Свободи» Андрій Вигонюк, -  Потім ми отримали ряд звернень від пацієнтів пологового відділення і від студентів вінницького медичного університету.

Коли журналіст «20 хвилин» прибув у магазин, міліціонери якраз складали протоколи. На касах висять таблички. В них чітко вказано, що продаж алкоголю і тютюну неповнолітнім заборонена.

Касирів у залі не було, розповіли, що їх одразу прибрали з робочих місць і сховали десь у підсобці. Керуюча магазину від коментарів будь-яких відмовилась і втекла в підсобку.

Свідком  події став вінничанин Юрій Довганюк, який прийшов в магазин з двома дітьми. На його думку – це халатність зі сторони працівників супермаркету.

- Дитина йде в школу, їй дають 10 гривень на їжу, а вона за них купує пиво, яке коштує 7 гривень. На мою думку треба заборонити продаж алкоголю в нічний час. А ще він не має бути легкодоступним.  Щоб гроші, які дають на їжу, витрачались на їжу, - говорить Юрій Петрович.

За 156 статтею адміністративного кодексу в таких випадках, магазин мусить сплатити штраф за продаж алкоголю неповнолітнім 6800 гривень. Продавець мусить буде сплатити штраф від 510 до 1700 гривень.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...