• Главная
  • Калєтнік через суд намагається залишити собі Бучанський ліс, який обніс 7-метровим парканом
14:12, 9 июня 2015 г.

Калєтнік через суд намагається залишити собі Бучанський ліс, який обніс 7-метровим парканом

10 червня Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних і кримінальних справ призначено розгляд справи щодо витребування у родини Ігоря Калєтніка 14 га лісу в м. Буча на Київщині.

Як відомо, кілька ділянок у 2012-2013 рр. було скуплено від імені Василя Кіргана і об’єднано в одну площею 14,04 га (кадастровий номер – 3210800000:01:059:0321). Василю Кіргану 93-роки, він є дідом І. Калєтніка. Касаційні скарги до ВСУ подали Бучанська міськрада і Ольга Ускова, яка діє від імені діда Калєтніка.

Сьогодні, 9 червня народний депутат Єгор Фірсов на своїй сторінці в соцмережах закликав депутатів прийти на судове засідання, щоб не допустити прийняття остаточного рішення на користь корупціонерів, які збагатились в часи Януковича.

«Це типова історія як для часів Януковича. У 2002 році колишнім народним депутатом України Калєтніком І.Г. та Бучанським міським головою Федоруком А.П. було незаконно відчужено 890 га земель лісового фонду, які віднесені до лісопаркової частини зеленої зони першої групи лісів.

За втручанням небайдужих мешканців міста Буча вдалося виграти суди першої та другої інстанції і відсудити вкрадені землі. Але Калєтнік І.Г. та Федорук А.П. та їх представники подали касацію, розгляд якої призначено на 10 годину 10.06.2015 року в приміщені Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, що знаходиться за адресою м. Київ, просп. Повітрофлотський, 28 (орієнтир – напроти посольства РФ).

Тож, прошу своїх колег, Народних депутатів, прийти на це засідання для підтримки мешканців міста Буча та недопущення прийняття остаточного рішення на користь корупціонерів минулої злочинної влади», - написав Є. Фірсов.

Винница.info: Калєтнік через суд намагається залишити собі Бучанський ліс, який обніс 7-метровим парканом

Винница.info: Калєтнік через суд намагається залишити собі Бучанський ліс, який обніс 7-метровим парканом

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...