• Главная
  • «Ми всі – кримські татари» – заявили вінницькі студенти своїм флешмобом (відео)
12:31, 11 июня 2015 г.

«Ми всі – кримські татари» – заявили вінницькі студенти своїм флешмобом (відео)

«Ми всі – кримські татари» – до загальноукраїнського флешмобу під такою назвою долучились і вінницькі студенти. Національний прапор кримськотатарського народу вони пронесли центральною вулицею міста разом із стягом України та прапором Вінниччини. Скандуючи: «Крим – це Україна! Україна – єдина!», активісти Студентського парламенту дійшли до набережної «Рошен», де заспівали Гімн України.  

Флешмоб єдності двох корінних народів України проходить з нагоди Дня Національного Прапора кримських татар, що відзначається 26 червня.

«Ми всі – кримські татари» – заявили вінницькі студенти своїм флешмобом (відео), фото-1

– Через окупацію Криму, через те, що ми не можемо там провести такі заходи, ми це робимо на материковій Україні і вдячні всім українцям, які підтримали цю акцію, – говорить Арсен Жумаділов, завідувач відділу забезпечення діяльності уповноваженого Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва. – Ми хочемо показати нашим співвітчизникам, які мешкають в Криму, що ми їх підтримуємо і будемо підтримувати  завжди, допоки не скінчиться ця окупація і Крим знову не повернеться до складу України. Все те, що забороняють в Криму, ми навпаки, робимо вдвічі і втричі більше, ширше на материковій Україні. Демонструємо, що кримськотатарський народ є невід’ємною складовою української держави, що Крим є невід’ємною складовою України.

«Ми всі – кримські татари» – заявили вінницькі студенти своїм флешмобом (відео), фото-2

Стартувала акція минулого тижня в Києві, прапор уже встиг побувати у кількох містах України, загалом його планується пронести майже всіма областями і передати до Криму. Побажання на полотнищі залишають як українською, так і кримськотатарською мовами.

«Ми всі – кримські татари» – заявили вінницькі студенти своїм флешмобом (відео), фото-3

– Це означає: «Одна нація – одна держава». Інший слоган говорить, що любов до Батьківщини є такою ж сильною, як любов до матері, – перекладає написи на прапорі Арсен Жумаділов.

«Ми всі – кримські татари» – заявили вінницькі студенти своїм флешмобом (відео), фото-4

 

– Я сюди прийшов, щоб підтримати цю акцію, показати, що нам, вінничанам, не байдужа доля Криму, що ми також дуже хочемо, щоб Крим повернувся в Україну, – ділиться студент Вінницького національного медичного університету Віталій Ющишен.

«Ми всі – кримські татари» – заявили вінницькі студенти своїм флешмобом (відео), фото-5

 

– Ми вказуємо своїми вчинками на консолідацію народів, доводимо, що неважливо, якої ти раси, або якої національності ти є, – важливо, що усі ми люди і об’єднує нас всіх єдиний людський початок – істинні почуття, моральні цінності, – каже ще один майбутній медик Олександра Телегузова.

«Ми всі – кримські татари» – заявили вінницькі студенти своїм флешмобом (відео), фото-6

Одразу ж після вінницького флешмобу прапор кримськотатарського народу помандрував далі Україною. З новим посланням для кримчан: «Вінниця – з вами!».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...