• Главная
  • Уряд не буде витягувати гроші з кишень українців за борги Януковича - Яценюк
16:00, 12 июня 2015 г.

Уряд не буде витягувати гроші з кишень українців за борги Януковича - Яценюк

Уряд не буде витягувати гроші з кишень українців і виплачувати зовнішні борги, абсолютно несумісні з економічною ситуацією країни, яка перебуває в стані війни. Взятий режимом Януковича борг у 40 мільярдів доларів повинен бути реструктуризований.

Про це заявив на засіданні уряду України в п'ятницю, 12 червня, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, - про це повідомляє прес-служба Кабміну.

"40 мільярдів доларів, які взяв режим Януковича, ми не здатні обслуговувати в тій формі, в якій вони сьогодні є", - сказав прем'єр.

Глава уряду нагадав, що Україна витрачає сьогодні на обслуговування зовнішнього і внутрішнього боргу суму, яка рівна всім військовим видаткам, - 5% ВВП.

Він підкреслив, що вважає неприйнятним просто перенесення виплат за боргами – на відповідальність наступних урядів: "Ми працюємо на десятиліття. Тому боргове ярмо повинно бути реструктуризоване на прийнятних умовах. Бюджет цього не витягне, і не тільки бюджет - цього не може витягнути народ України"

"Ми не будемо витягувати гроші з кишень українців і виплачувати зовнішні борги, які абсолютно несумісні з нашою економічною і фіскальною ситуацією, для країни, яка знаходиться в стані війни", - наголосив Арсеній Яценюк.

Він повідомив, що українська сторона запропонувала приватним кредиторам механізм реструктуризації боргів.

"Не ми ці борги брали, але ми будемо реструктуризовувати і знімати не просто навантаження, а ярмо з майбутніх поколінь", - наголосив Яценюк.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...