• Главная
  • Депутат від Вінниччини Демчак повідомив, що кредити у валюті для населення відмінять
22:13, 14 июня 2015 г.

Депутат від Вінниччини Демчак повідомив, що кредити у валюті для населення відмінять

Народний депутат України Руслан Демчак (ВО №18, Вінницька область) вважає, що закони, які на розгляді у парламенті, допоможуть позбутися проблеми реструктуризації валютних кредитів.

Під час виїзного засідання Комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності розглядалися законопроекти “Про споживче кредитування” реєстр. № 2455, та “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення захисту прав споживачів фінансових послуг” реєстр. № 2456.

«Зараз дуже гостро стоїть питання реструктуризації валютних кредитів населення. Ці закони дають можливість в майбутньому запобігти таким проблемам, які ми маємо сьогодні з валютними кредитами громадянам»,– про це зазначив народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», заступник голови Комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності Руслан Демчак.

«Ці законопроекти передбачають чітко і ясно прописувати стандарти договору, аби не виникало ситуацій, коли беруть кредит під 20%, а сплачувати доводиться 70%. Також,  підвищуються вимоги до реклами банків, вимоги до самих кредитних установ та кредитних посередників», – додав парламентар.

«Крім того, вперше законодавчо закріплена заборона видачі кредитів в іноземній валюті. Будь-яка кредитна установа  зможе надавати кредит фізичним особам тільки у національній валюті», – сказав народний депутат.

«Розглянуті на виїзному засідання Комітету законопроекти врахували більшість проблемних моментів, які виникли в результаті, як об’єктивних, так і суб’єктивних причин з валютними кредитами населення. Дані закони  мають мінімізувати ці проблеми у майбутньому»,- підсумував Демчак.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...