На Вишеньці 38-річна жінка побила п’ятикласницю

Проба професії. 38-річна жінка покарала школярку, яка вчилася бути журналістом на її синові. П’ятикласниця Віка з подружками знімала у дворі на мобільний хлопчиків і за образливий коментар отримала потім від мами „героя репортажу”. Дівчинка потрапила в травмпункт, а в міліції на стіл лягли дві зустрічні заяви...

- У мене в голові не вкладається, чому ця жінка таке могла собі дозволити. Вона не мати. Вона звір. Ось об цю стінку її головою товкла і душила, - розплакалася 28-річна Валентина Онішук, коли показувала бетонну загорожу, де втратила свідомість її дочка. – Я дуже сподіваюся, що цю маму накажуть.   

Приблизно о восьмій вчора 21 травня в дворах у кінці Вишеньки жінка з сусіднього двору налетіла на 9-річну Віку. Як взнала потім мати від людей, які бачили це, вона вхопила її дочку під груди, притягла до бетонної загорожі, однієї рукою тримала за шию, а другою била. Інші діти кинулися в розсипну – кликати батьків. У цей момент з найближчого під’їзду вийшов чоловік. Він нагримав на жінку і та втекла. Дівчинка втратила свідомість.

- Я проводжав онука. Тут на підпірній стінці три молоді мами сиділи. Я за підпірну стінку, бачу - якась жінка б’є дівчинку, яка з моїм внуком дружить. Знаю її добре, - розказує той самий чоловік-свідок, Сергій Парвадов, адвокат. – Вона однієї рукою дитину душить в прямому сенсі, а другою б’є її по обличчі. Дівчинка ця червоніє, біліє, синіє. А жінка кричить: „То що, в тебе батьки журналісти? Я тебе, скотина, вб’ю, ти така-сяка...”. Я з криком: „Ти що робиш?” біжу до неї. Вона розуміла, що зараз дам, кинула малу і втекла. Я ще до тих дівчат, що сиділи задом, взявся: „Ви що, огалділи? Дитину душать, а ви не бачите?” Я тієї жінки не знаю, але в дворі кажуть, що вона тут часто ходить під “цим ділом”, і нібито тоді напідпитку була. Та я її не нюхав. У мене більше уваги було не до неї, а до дитини. Вона свідомість втрачала. Потім уже батьків викликали і міліцію.


- Ось об цю стінку вона мою дитину головою товкла і душила, - показала мешканка Вишеньки Валентина Онішук (28)

„Могла й задушити”
Насправді батьки Віки не журналісти. Це вона хоче мати таку професію. Тоді, каже, з подружками знімала на мобільний репортаж про життя двору.  

- Там билися хлопці, я їх розбороняла. Потім ми їх коментували, знімали, і потім вони пішли, - розказує п’ятикласниця. - Я стояла, говорила з подружками. Потім прибігає мама тих хлопчиків і починає мене бити. Я кричала, а подружки мої побігли кликати мам. Не пам’ятаю, що було далі. Потім я була на лавочці...


У Віки (9) гулі на голові, подряпини на щоках і синці на шиї. На питання, де болить найбільше, вона показала спочатку на щоку, потім на голову й горло

Дівчинку, що втратила свідомість, відливали біля магазину „Українські товари”, що неподалік. Там на лавочку її поклали інші мами. Туди й прибігла Валентина Оніщук після дзвінка сусідки. Каже, дитину застала в істериці. У травмпункт дитячої обласної лікарні возили після того, як міліція задокументувала інцидент. Швидку не викликали, бо на місці була сусідка-медсестра і лікарка, мама однокласника побитої дівчинки.

- Я вже бачила, коли тут, під магазином дитина плакала, аж заходилася. Коли в неї вже був післяшоковий стан, - каже Ірина Костіна, яка раніше працювала педіатром, а зараз лікар загальної практики сімейної медицини. – Я живу на першому поверсі і чула крик. Тоді сусідка прибігла і сказала, що там дитину з нашого класу душила якась жінка, і я вибігла. Дівчинка довго заспокоїтися не могла. Звісно, це для неї психотравма. Чужа тьотя підійшла і почала душити. Нехай діти між собою розбираються, але коли доросла людина кидається на 9-річну дитину, то, мабуть, це діагноз. Як лікар кажу.

- Люди якісь тепер ненормальні. Боже, боже, - бідкалася старенька бабця, почувши проте, що сталося.  

Гулі на голові
У Віки гематоми на потилиці, подряпини на щоках і вушках, запалення м’язів грудей і сліди стискання на шиї, посттравматичний ларингіт. Показуємо довідку з діагнозом тій самі лікарці-сусідці.  - Шия, це сонна артерія, поворотний нерв. Це взагалі небезпечний трикутник, - каже вона. – Такі ушкодження вважаються середніми. Але не ясно, які будуть наслідки. Не виключено, що дитину вона могла й задушити просто. Те, що ця мама неврівноважена, випиваюча, це ми знаємо, це факт. Але як вона посміла простягати руки до чужої дитини?!

- Коли я розказав у магазині, що сталося, продавці назвали її любителькою випити, - говорить батько Віки Дмитро.    

Питаємо й ми у відділі спиртних напоїв, чи дійсно жінка, що побила дитину, частий у них покупець.

- Горілку вона ніколи не купує, це я вам кажу, як продавець цього відділу. Пиво – так, - звучить у відповідь.  

Зі слів мами, Віка дуже налякана після події, погано спить ночами. Але ходить у школу, бо зараз підсумкова атестація. Щоб не чіпати заплітанням кіс гулі на голові, носить обруч.


- Не розумію, як ця жінка могла таке зробити. Я дуже хочу, щоб її покарали, - каже мати Вікторії Оніщук

- Віка не агресивна зовсім, вона спокійна дівчинка, не конфліктна. Завжди товариська, доброзичлива, а сьогодні, бачу, налякана, - розповідала класний керівник Наталя Шипова на другий день після дворового конфлікту. - Я просто шокована цим випадком. Знаю від мами. І дітки наші всі ситуацію знають, тому не діймають питаннями. Вони бачили все. Всі живіть в цьому мікрорайоні.Дівчинку направили на експертизу, щоб встановити тяжкість отриманих нею травм. А одразу за заявою батьків, як розповіла Яна Шкляр з сектору зв’язків з громадськістю міської міліції, відкрили провадження про умисне нанесенні легких тілесних ушкоджень. Кваліфікацію можуть змінити в процесі слідства.  

„Так, я винна, але не треба було мене ображати!”
Жінку, що побила Віку, звати Оксана. Їй 38 років. Вона – мама першокласника. З розповідей сусідів знаємо, що її чоловік, якщо не був свідком, то бачив наслідки ситуації. Стояв у натовпі, коли на місці працювала міліція. З його допомогою нібито й змогли взяти правоохоронці пояснення у Оксани, бо вона відчинила двері тільки тому, що той сказав: „відкрий, я сам”.

- В міліції є зустрічна заява, - перше, що сказала журналісту жінка через кілька днів після події.

- Розкажіть, що сталося.  

- Вони обзивають наших двох дітей, що вони діти алкашів. Дівчинка їхня почала до них чіплятися. Наші діти в першому класі, а ця - в п’ятому. Що це може бути за приниження? Я її не бачила, я її інколи не знала, чого вона обзиває мене? - наче відсварюється Оксана. – Мені дитина розказала, що вона сказала: „Ми журналісти, ми вас зараз сфотографуємо і в школі повісимо, що ви діти алкашів”. Я її не побила, я її тільки взяла отак за барки, за кофточку...

Коли жінка казала „наші діти”, то мала на увазі свого сина і сина куми. З її слів, то куму дівчата бачили з пляшкою пива в руках, от і взялися знімати „репортаж” про хлопчиків, чиї „мами нічого не роблять, тільки за пивом ходять”. На кого ж Оксана написала заяву і про який злочин?

- На ту дитину і на її батьків. Звідкись вона ж бере ці образи? Я ні цієї дівчинки, ні разу в житті не добачила, ні її мами. Тут 36 років прожила, весь п’ятачок знаю, хто де живе і хто чим дихає.

- Може, варто було з батьками говорити, а не з дівчинкою? У дитини є сліди побоїв. Вас можуть притягнути до кримінальної відповідальності, - питаємо.

- Які побої? Я не била її! І мені в міліції нічого такого не казали. Сказали тільки, що проведуть з нами профілактичні бесіди. Так, я була неправа, дуже про це шкодую. І міліції сказала про це. В мене були емоції. Але чого мають ображати мене і мою дитину? Вони журналістки?

- Діти гралися...

- Як гралися?! Хай сядуть у себе в дворі і граються. До моєї дитини хай вона не лізе! І не треба мене ображати! – випалили жінка, а на слова про фотографію для газети сказала „До побачення” й гримнула дверима.

20minut
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Криминал
Полицейские задержали мужчину, который ограбил 80-летнюю жительницу Калиновского района Винницкой области. Об этом сообщает пресс-служба полиции Винницкой области.В дом 80-летней жительницы села Первомайское, злоумышленник проник через окно. Отобрав у женщины кошелек с деньгами и мобильный телефон, правонарушитель скрылся с места преступления. Оперативники установили личность грабителя - это 33-летний местный житель, который в этом году освободился из мест...
Происшествия
В Винницкой области спасатели обезвредили гранату и снаряд. Об этом сообщает ГУ ГСЧС в Винницкой области. 18 сентября группой пиротехнических работ аварийно-спасательного отряда специального назначения ГУГСЧС  Украины в Винницкой области уничтожено РГД-33 и 82-миллиметровую минометную мину, обнаруженные за пределами сел Красненькое и Жорнище Ильинецкого района. В тот же день в с.Сосонка Винницкого района было уничтожено два артиллерийских снаряда калибром...
Происшествия
Бессонные ночи под кошачий крик. Так уже три недели живут жители одной из винницких высоток. А все потому, что новые соседи оставили в квартире животное. Кота пытались вытащить из квартиры, приманившы сосиской, однако пушистый не реагирует. Жители дома забили тревогу и обратились к зооволонтеров. Подробнее смотрите в сюжете телеканала "Вита":
Спорт
Сегодня, 21 сентября, на Центральном городском стадионе состоится игра 11-го тура чемпионата Украины по футболу второй лиги. В Виннице встретятся "Нива" и черновицкая "Буковина". Начало игры в 16:00. Стоимость билетов составляет 30 гривен.Об этом сообщают в пресс-службе футбольного клуба "Нива".Винницкая «Нива» в предыдущем туре проиграла на Киевщине «Диназ» (Вышгород) - 1: 2. И опустилась на последнее место турнирной таблицы. На эту позицию ее оттеснила и...
Общество
Из 19 сентября на дорогах Украины добавилось 17 новых и расширено 8 существующих участков автодорог (с повышенным уровнем аварийности), на которых будет осуществляться контроль скоростного режима с помощью лазерных измерителей скорости TruCam. В Винницкой области радар для контроля разместили на трассе М-12 «Стрый - Тернополь - Кропивницкий - Знаменка». Для региона это будет четвертый TruCam.Патрульная полиция Винницкой области опубликовала карту и таблицы...
Экология
В Виннице инженер водоканала допустил загрязнение нечистотами рек Вишенка и Южный Буг. Об этом сообщает Муниципальная полиция.Вода, одна из важнейших компонентов для всего живого. Благодаря ей существует, жизнь на Земле. Для винничан, главной водоносной артерией является р. Южный Буг. И то, что мы пьем с вами, не всегда качественную воду, это также является последствиями нашего неправильного обращения с таким ценным ресурсом. По сбросу в реку Буг, использо...
Общество
В Винницкой области мэр Владимир Кулешов лично присоединился к горожанам, которые приняли участие в работах по благоутстрою города. Мэр разместил фото на своей странице в социальной сети "Фейсбук". "Гнивань активно готовится к празднованию 390-летия города. Коммунальщики убирают обочины и косят газоны. Активное участие принимают и работники городского совета. Благодарю своих коллег, которые откликнулись на мое предложение покрасить мосты. Мы не можем это д...
Общество
В Винницкой области, в местном пункте пропуска для автомобильного сообщения «Грабаровка-Окница» на участке отдела пограничной службы «Болган», пограничники Могилев-Подольского отряда остановили 48-летнего гражданина Украины.Об этом сообщает пресс-служба пограничного отряда.Оказывая на обзор паспортный документ, человек заметно нервничал, что и привлекло внимание стражей. По результатам осмотра паспорта пограничники установили, что данный документ принадлеж...
Новости компаний
Журналисты программы “Гроші”, которая выходит на телеканале “1+1” провели свое собственное расследование и выяснили, какие сложности возникают иногда на  украинском фармацевтическом рынке. Ситуацию на рынке, по итогам своего расследования, они считают довольно печальной.  Программа уже выложена на Ютубе.  “Беспорядок, коррупция, рейдерство и разборки за миллиарды из ваших карманов - это реалии современной фармацевтики”, - сказано в описании этого видео.  Ж...
Новости по теме
В Винницкой области раздавались взрывы: обезвредили гранату и снаряды (фото)
В Виннице люди на несколько недель оставили кота запертого в квартире (видео)
В Виннице на Соборной из-за сильного ветра на авто упал дорожный знак (Видео)
На Винниччине из-за забитой печи произошел крупный пожар (фото)
Тройное ДТП на Гниванском шоссе: водитель Touareg не дождался копов (видео столкновения)
Непогода на Винниччине: сильный ветер повалил деревья (фото)
В Виннице остановили водителя с фальшивыми "правами"
В Виннице снова «заминировали» Педагогический и Аграрный университеты (видео)
В Виннице патрульные снова гонялись за водителем "под кафом" (фото)
Тройное ДТП на окружной Винницы, есть пострадавшие (фото)