На Вишеньці 38-річна жінка побила п’ятикласницю

Проба професії. 38-річна жінка покарала школярку, яка вчилася бути журналістом на її синові. П’ятикласниця Віка з подружками знімала у дворі на мобільний хлопчиків і за образливий коментар отримала потім від мами „героя репортажу”. Дівчинка потрапила в травмпункт, а в міліції на стіл лягли дві зустрічні заяви...

- У мене в голові не вкладається, чому ця жінка таке могла собі дозволити. Вона не мати. Вона звір. Ось об цю стінку її головою товкла і душила, - розплакалася 28-річна Валентина Онішук, коли показувала бетонну загорожу, де втратила свідомість її дочка. – Я дуже сподіваюся, що цю маму накажуть.   

Приблизно о восьмій вчора 21 травня в дворах у кінці Вишеньки жінка з сусіднього двору налетіла на 9-річну Віку. Як взнала потім мати від людей, які бачили це, вона вхопила її дочку під груди, притягла до бетонної загорожі, однієї рукою тримала за шию, а другою била. Інші діти кинулися в розсипну – кликати батьків. У цей момент з найближчого під’їзду вийшов чоловік. Він нагримав на жінку і та втекла. Дівчинка втратила свідомість.

- Я проводжав онука. Тут на підпірній стінці три молоді мами сиділи. Я за підпірну стінку, бачу - якась жінка б’є дівчинку, яка з моїм внуком дружить. Знаю її добре, - розказує той самий чоловік-свідок, Сергій Парвадов, адвокат. – Вона однієї рукою дитину душить в прямому сенсі, а другою б’є її по обличчі. Дівчинка ця червоніє, біліє, синіє. А жінка кричить: „То що, в тебе батьки журналісти? Я тебе, скотина, вб’ю, ти така-сяка...”. Я з криком: „Ти що робиш?” біжу до неї. Вона розуміла, що зараз дам, кинула малу і втекла. Я ще до тих дівчат, що сиділи задом, взявся: „Ви що, огалділи? Дитину душать, а ви не бачите?” Я тієї жінки не знаю, але в дворі кажуть, що вона тут часто ходить під “цим ділом”, і нібито тоді напідпитку була. Та я її не нюхав. У мене більше уваги було не до неї, а до дитини. Вона свідомість втрачала. Потім уже батьків викликали і міліцію.


- Ось об цю стінку вона мою дитину головою товкла і душила, - показала мешканка Вишеньки Валентина Онішук (28)

„Могла й задушити”
Насправді батьки Віки не журналісти. Це вона хоче мати таку професію. Тоді, каже, з подружками знімала на мобільний репортаж про життя двору.  

- Там билися хлопці, я їх розбороняла. Потім ми їх коментували, знімали, і потім вони пішли, - розказує п’ятикласниця. - Я стояла, говорила з подружками. Потім прибігає мама тих хлопчиків і починає мене бити. Я кричала, а подружки мої побігли кликати мам. Не пам’ятаю, що було далі. Потім я була на лавочці...


У Віки (9) гулі на голові, подряпини на щоках і синці на шиї. На питання, де болить найбільше, вона показала спочатку на щоку, потім на голову й горло

Дівчинку, що втратила свідомість, відливали біля магазину „Українські товари”, що неподалік. Там на лавочку її поклали інші мами. Туди й прибігла Валентина Оніщук після дзвінка сусідки. Каже, дитину застала в істериці. У травмпункт дитячої обласної лікарні возили після того, як міліція задокументувала інцидент. Швидку не викликали, бо на місці була сусідка-медсестра і лікарка, мама однокласника побитої дівчинки.

- Я вже бачила, коли тут, під магазином дитина плакала, аж заходилася. Коли в неї вже був післяшоковий стан, - каже Ірина Костіна, яка раніше працювала педіатром, а зараз лікар загальної практики сімейної медицини. – Я живу на першому поверсі і чула крик. Тоді сусідка прибігла і сказала, що там дитину з нашого класу душила якась жінка, і я вибігла. Дівчинка довго заспокоїтися не могла. Звісно, це для неї психотравма. Чужа тьотя підійшла і почала душити. Нехай діти між собою розбираються, але коли доросла людина кидається на 9-річну дитину, то, мабуть, це діагноз. Як лікар кажу.

- Люди якісь тепер ненормальні. Боже, боже, - бідкалася старенька бабця, почувши проте, що сталося.  

Гулі на голові
У Віки гематоми на потилиці, подряпини на щоках і вушках, запалення м’язів грудей і сліди стискання на шиї, посттравматичний ларингіт. Показуємо довідку з діагнозом тій самі лікарці-сусідці.  - Шия, це сонна артерія, поворотний нерв. Це взагалі небезпечний трикутник, - каже вона. – Такі ушкодження вважаються середніми. Але не ясно, які будуть наслідки. Не виключено, що дитину вона могла й задушити просто. Те, що ця мама неврівноважена, випиваюча, це ми знаємо, це факт. Але як вона посміла простягати руки до чужої дитини?!

- Коли я розказав у магазині, що сталося, продавці назвали її любителькою випити, - говорить батько Віки Дмитро.    

Питаємо й ми у відділі спиртних напоїв, чи дійсно жінка, що побила дитину, частий у них покупець.

- Горілку вона ніколи не купує, це я вам кажу, як продавець цього відділу. Пиво – так, - звучить у відповідь.  

Зі слів мами, Віка дуже налякана після події, погано спить ночами. Але ходить у школу, бо зараз підсумкова атестація. Щоб не чіпати заплітанням кіс гулі на голові, носить обруч.


- Не розумію, як ця жінка могла таке зробити. Я дуже хочу, щоб її покарали, - каже мати Вікторії Оніщук

- Віка не агресивна зовсім, вона спокійна дівчинка, не конфліктна. Завжди товариська, доброзичлива, а сьогодні, бачу, налякана, - розповідала класний керівник Наталя Шипова на другий день після дворового конфлікту. - Я просто шокована цим випадком. Знаю від мами. І дітки наші всі ситуацію знають, тому не діймають питаннями. Вони бачили все. Всі живіть в цьому мікрорайоні.Дівчинку направили на експертизу, щоб встановити тяжкість отриманих нею травм. А одразу за заявою батьків, як розповіла Яна Шкляр з сектору зв’язків з громадськістю міської міліції, відкрили провадження про умисне нанесенні легких тілесних ушкоджень. Кваліфікацію можуть змінити в процесі слідства.  

„Так, я винна, але не треба було мене ображати!”
Жінку, що побила Віку, звати Оксана. Їй 38 років. Вона – мама першокласника. З розповідей сусідів знаємо, що її чоловік, якщо не був свідком, то бачив наслідки ситуації. Стояв у натовпі, коли на місці працювала міліція. З його допомогою нібито й змогли взяти правоохоронці пояснення у Оксани, бо вона відчинила двері тільки тому, що той сказав: „відкрий, я сам”.

- В міліції є зустрічна заява, - перше, що сказала журналісту жінка через кілька днів після події.

- Розкажіть, що сталося.  

- Вони обзивають наших двох дітей, що вони діти алкашів. Дівчинка їхня почала до них чіплятися. Наші діти в першому класі, а ця - в п’ятому. Що це може бути за приниження? Я її не бачила, я її інколи не знала, чого вона обзиває мене? - наче відсварюється Оксана. – Мені дитина розказала, що вона сказала: „Ми журналісти, ми вас зараз сфотографуємо і в школі повісимо, що ви діти алкашів”. Я її не побила, я її тільки взяла отак за барки, за кофточку...

Коли жінка казала „наші діти”, то мала на увазі свого сина і сина куми. З її слів, то куму дівчата бачили з пляшкою пива в руках, от і взялися знімати „репортаж” про хлопчиків, чиї „мами нічого не роблять, тільки за пивом ходять”. На кого ж Оксана написала заяву і про який злочин?

- На ту дитину і на її батьків. Звідкись вона ж бере ці образи? Я ні цієї дівчинки, ні разу в житті не добачила, ні її мами. Тут 36 років прожила, весь п’ятачок знаю, хто де живе і хто чим дихає.

- Може, варто було з батьками говорити, а не з дівчинкою? У дитини є сліди побоїв. Вас можуть притягнути до кримінальної відповідальності, - питаємо.

- Які побої? Я не била її! І мені в міліції нічого такого не казали. Сказали тільки, що проведуть з нами профілактичні бесіди. Так, я була неправа, дуже про це шкодую. І міліції сказала про це. В мене були емоції. Але чого мають ображати мене і мою дитину? Вони журналістки?

- Діти гралися...

- Як гралися?! Хай сядуть у себе в дворі і граються. До моєї дитини хай вона не лізе! І не треба мене ображати! – випалили жінка, а на слова про фотографію для газети сказала „До побачення” й гримнула дверима.

20minut
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
255 просмотров в феврале
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Происшествия
Винницкие детские нейрохирурги спасли 16-летнюю девушку, которая ночью попала в больницу с пулевым ранением головы. Чтобы безотлагательно провести хирургическое вмешательство, специалистов вызывали в отделение.О случае, который произошел два месяца назад, в Facebook 15 февраля написал врач Андрей Карпович. По его словам, пациентку доставили в травмпункт Винницкой областной детской больницы ночью. Он отмечает, что пуля вошла под глазом в голову и остановила...
Общество
Каждая винницкая семья, воспитывающая ребенка до 3 лет, которая по определенным обстоятельствам вынуждена оставлять младенца на няню, с недавних пор имеет право на получение компенсации. Порядок получения средств утвержден правительством, а в Виннице оформить все бумаги можно в «Прозрачных офисах» на Вишенке и Старом городе. Основанием для обращения супругов является постановление Кабмина от 30 января 2019 №68. Ним утвержден Порядок возмещения стоимости ус...
Происшествия
В Виннице исчез 15-летний школьник - Виталий Сергеевич Билык. Парень 15 февраля 2019 ушел из дома и до настоящего времени не вернулся.Как сообщили в отделе коммуникации полиции ГУНП в Винницкой области, подросток учится в школе № 16.«Винницким отделом полиции ГУНП в Винницкой области разыскивается несовершеннолетний Билык Виталий Сергеевич, 02.10.2003 г.р. Может находиться в общественных местах (рынки, вокзалы, площади). Обращаемся ко всем неравнодушным гр...
Общество
На протяжении двух часов винницкие оперативники смогли вычислить и задержать женщину, которая дезинформировала полицию о заминировании ПУМБ в центре города. Как оказалось, на этот шаг 38-летнюю винничанку подтолкнул конфликт с сотрудником банка. Как сообщают в отделе коммуникаций ГУНП в Винницкой области, между женщиной и сотрудником банка распри возникли из-за финансовых обязательств клиентки. Когда они не достигли компромисса, винничанка поступила слишко...
Происшествия
Вечером 15 февраля в Винницкой области на автодороге М-21 Житомир - Могилев-Подольский загорелся грузовик DAF, за рулем которой был гражданин Молдовы. Сгорела туалетная бумага, которой был загружен полуприцеп. Водитель не пострадал.«Информация о пожаре на трассе в Муровано-Куриловецком районе поступила в 19.36 часов. Сообщили, что на дороге М-21 загорелся грузовик, который вез туалетную бумагу. На место выехали две пожарных подразделения.Пожар ликвидирован...
Политика
Лишь вечером 12 февраля актеры «95 квартала» во главе с Владимиром Зеленским заявили об отмене концерта в Виннице, который должен был состояться на День святого Валентина, хотя знали об этом почти за неделю. Фактически накануне жителям пришлось идти в кассы, чтобы сдавать билеты и возвращать немалые средства. С одной стороны, такую ​​ситуацию можно объяснить неуважением к зрителям, а с другой – тонким предвыборным ходом команды кандидата в президенты. Пров...
Общество
Винница – жемчужина украинского Подолья. Она уютная, комфортная, изысканная и очень бюджетная. Город привлекает туристов в любое время года. Они готовы приезжать сюда, чтобы полюбоваться красочными фонтанами, красотой природы, необычными скульптурами и погулять просторной набережной Южного Буга. Куда пойти погулять и что посмотреть в Виннице – список лучших мест Город спокойствия и уюта, город, в котором берегут украинские традиции, заботятся о культурных...
Общество
16 февраля вспоминают жизнь и деяния святого Симеона Богоприимца и святой Анны пророчицы. Последняя находилась в иерусалимском храме, когда в него пришли Мария и Иосиф с маленьким Иисусом. Именно Анна узнала Иисуса и поведала всем о том, кто находится в храме. Что касается Симеона, то этот старец прожил 300 лет, прежде чем получил возможность встретиться со Спасителем. Согласно Божьему завету, после этого он мог умереть. Так и произошло: Симеон подержал Ии...
Криминал
Правоохранители задержали 25-летнего жителя Запорожской области, который распространял наркотики в Виннице. В квартире у задержанного нашли запрещенные препараты на сумму около 80 000 гривен, сообщили в Нацполиции. Злоумышленника задержали в подъезде многоэтажного дома в Виннице, когда он присматривался к квартирам и что-то искал. Во время осмотра работники полиции изъяли у него девять пакетиков вещества, похожего на метадон. Мужчина признался, что занимал...