• Главная
  • Укркоопспілка визнала найкращими в Україні два базари Вінниці
14:12, 4 июня 2015 г.

Укркоопспілка визнала найкращими в Україні два базари Вінниці

За підсумками десятого щорічного огляд-конкурсу на звання «кращого кооперативного ринку України», який традиційно проводить Всеукраїнська спілка центральний споживчих товариств (Укркоопспілка, COOP Україна), два ринки Вінниці стали переможцями конкурсу.

Про це повідомляє прес-служба Укркоопспілки.

Змагання за звання кращого проходило в чотирьох номінаціях: 1) ринки обласних центрів 2) ринки міст обласного підпорядкування 3) ринки, розташовані в районних центрах (на яких працює більше 15 чоловік 4) ринки, розташовані в районних центрах (на яких працює до 15 осіб).

У номінації «ринки обласних центрів» переможцями стали відразу двоє номінантів: так, звання найкращого поділили «Центральний ринок» міста Суми і підприємство Вінницької облспоживспілки «Госпрозрахункове об'єднання ринків м. Вінниці», більш відоме місцевим жителям як ринки «Врожай» і «Центральний». Важливо відзначити, що ці ринки перемагають вже другий рік поспіль.

Довідка.

Укркоопспілка (СООР Україна ) є найстарішою організацією торгівлі України. За даними на червень 2015 року, вона об'єднує понад 400 з 2 тис. 698 існуючих в Україні ринків (близько 15 %). Серед них центральні ринки в Сумах (більше 5 тис. робочих місць), Вінниці (3,1 тис. робочих місць), Луцьку, Кривому Розі та інших містах України.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...