• Главная
  • Про фестиваль здоров’я, що проходив в Вінниці
16:56, 4 июня 2015 г.

Про фестиваль здоров’я, що проходив в Вінниці

Доки місто переживало останній дзвоник і готувалось до свята захисту дітей, в одному із сімейних парків відпочинку проходив фестиваль «Здоров’я дитини- майбутнє країни», метою якого стала популяризація здорового способу життя серед батьків і дітей.

В цей день активно працювали  психологічні класи у формі гри для дітей від 6 до 12 років, класи з краси для матусь, кулінарніий майстер-класи від успішних та активних вінничанок і їхніх донечок у супроводі дієтолога. З презентаціями виступали лікарі загальної практики та стоматологи, на свято завітала Зубна Фея, яка порадувала дітей майстер-класами по розпису скриньок для молочних зубчиків. А ще з нею можна було просто помалювати зубною пастою та потримати у власних руках справжні інструменти стоматологів.

Фінальним етапом свята стала презентація cоціального ролика, в якому діти закликають батьків до профілактики задля майбутнього без зубного болю і страху до стоматолога.

Віта Багрій, лікар-дієтотолог лікувально-діагностичного центру ПМП «Центр-В»: «Такі фестивалі потрібні для того, щоб показати батькам, як просто навчити дітей бути здоровими на власному прикладі. Здорове харчування – це збалансоване харчування. Ранок починаємо з води, обов’язковим має бути повноцінний сніданок, який включає вуглеводи. Харчуватись слід 4-5 разів на добу, основні прийоми їжі – сніданок, обід, вечеря і два перекуси між ними.
Дуже важливо, аби не було випадкових прийомів їжі. Організм в такому випадку не готовий, тому можуть виникати захворювання. Останній прийом їжі не пізніше ніж за дві години до сну.
Тому, для здоров’я потрібне раціональне збалансоване харчування, сон не менше 8 год/добупитний режим не менше 30 мл на 1 кг ваги, і бути в гармонії з собою і своєю психікою.»

Інна Дорохіна, голова БФ «Майбутнє без болю»: «Є така східна мудрість: «Дітей своїх ми сильно мучимо, якщо самі не живемо, як вчимо». Ми маємо показувати своїм діткам приклад, тому сьогоднішнє свято не тільки для діток, а й для батьків.»

Олексій Галактіонов, лікар-стоматолог: «Основне – це гарний настрій дитини під час першого і усіх наступних візитів до стоматолога. Тому що коли ваша дитина буде спокійною, співпраця з лікарем буде налагоджена швидко, якісно і вчасно. Батьки повинні знати необхідність лікування молочних дитячих зубів, сама дитина повинна розуміти необхідність догляду за ротовою порожниною, тому що коли дина цього не знає, погана гігієна дуже часто являється основною причиною розвитку стоматологічних проблем та ускладнень в дитячому віці. Тому, при правильному формуванні правильних звичок у дитини формується саме правильне розуміння необхідності догляду за порожниною рота. А правильні звички - це догляд за ротовою порожниною; вчасне відвідування лікаря-стоматолога навіть коли у дитини немає проблем, тому що це формує правильний психологічний спокійний фон відвідування лікаря і в дитини немає з перших відвідувань негативного досвіду, який в подальшому дуже часто формує той страх, який призводить до подальшого страху навіть у дорослому віці.»

Оксана Мельник, матуся двох донечок: «У нашій сімї здоров’я починається з правильного харчування, прогулянок, спорту і води».

Ірина Морозова, фітнес-тренер: «Первоочередное место в здоровье занимает занятие фитнесом, спортом. Двигатьсяфизическинужновсегда, и чемактивней, тем лучше. Это и здороваяпсихика, и здоровые сильне мышцы, это осанка, умение управлять временем. Ребенок, которыйпосещаетразные кружки, болееорганизован, болееответсвеннен и адаптирован к знакомствам и общению в коллективе.»

Катерина Лукашик, дизайнер одягу: «Фестиваль досить цікавий для того, щоб показати приклад сину, щоб від самого дитинства заохотити його сніданком, щоб він сам готував. Коли дітки приймають участь у приготуванні страви, їм потім буде цікаво і снідати. Зазвичай дітки дуже активні. Тому коли їм давати дозвіл щось робити, вони захоплюються. Здоров’я – це найголовніше, що у нас є.»

Катерина Лучко, вихователь та матуся двох діток: «Потрібно людям розказувати про здорове харчування. Ці знання особливо важливі для батьків, щоб вони знали, як загартовувати, чим дітей харчувати. Адже, якщо харчувати гіперактивну дитину магазинним шоколадом, ми ще більше підвищимо її активність, а  то не дуже приємно. У здорової дитини нормальний настрій, здорова енергетика.»

Дмитро Щука, лікар-стоматолог: « На цьому фестивалі ми донесли інформацію до людей, що є діти, за ними треба доглядати, їх виховувати і їм допомагати. Даний фестиваль гармонійно об’єднав спеціалістів, батьків та їх діток. А це значить, що миразом уміємо працювати і будувати здорову країну.»

Зубна фея: «Підходили дітки і цівались, як я потрапляю в кімнату і знаходити ретельно заховані зубки. Ще раз впевнилась в тому, що дітки зовсім різні і до кожного слід мати особливий підхід. Справді відчула себе зубною феєю.»

Свято відбулось 30 травня у парку сімейного відпочинку «Дитяча Планета», організатор БФ «Майбутнє без болю».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...